Market & Mağaza Otomasyonu

Günümüzde perakende sistemi barkodsuz düşünülemez. En küçük market & mağaza binlerce stok ile uğraşmak zorundadır.
Hızlı ve hatasız giriş ve satış işlemlerinde barkod zorunludur.
Kolay kullanımı ve barkodla bütünleşen yapısıyla NarBarkod Market & Mağaza Barkod Otomasyon bu yoğun iş temposunu azaltan otomasyon sistemidir.

Yazarkasa ve terazilerle tam uyumluluğu  sayesinde kolay tartım ve satış imkanı sunar.

Hızlı giriş ve satış prensibine göre oluşturulmuş yapısı ile fatura ekranında barkod okuyucularla giriş ve çıkışlar hızlıca yapılabilir. Ürün ve fiyat etiketleri ister barkodlu isterse barkodsuz olarak istenilen yazıcıdan kolay tasarım yapılarak basabilirsiniz.

Ayrıca günlük veya iki tarih arasındaki kar-zarar raporlarını aynı ekranda FIFO,LIFO,ortalama ve ağırlıklı ortalamaya göre hem TL hemde seçeceğiniz bir döviz sistemine göre görebilirsiniz. Raporları istediğiniz biçimde tasarlayarak gerekli kriterleri kayıt edebilir ve raporlama işlemlerini hızlandırabilirsiniz.

Marketinizdeki tüm giriş çıkışları, NarBarkod Market Otomasyonu ile kontrolünüzde Artık gireni çıkanı biliyorsunuz. Bimomak Bilişim’in özel market ve mağazalara yönelik hazırladığı NarBarkod Market ve mağaza otomasyonun da mal alıştan mal satışa, genel giderlerinizden, bankalara, depolardan,demirbaşlardan, satıcılara, iade ve fire işlemlerinden aklınıza gelebilecek her türlü işlem kolaylıkla yapılabilir isterseniz  uzaktan erişim ile evinizden veya  seyahatdeyken araçtan bile işlerinizi kontrol edebilirsiniz aklınıza gelen tüm özelliklerle hazırlanmış gerçek bir market ve mağaza programıdır sistem sadece masa üzerinde hazırlanmamış yılların bilgi birikimi ile market ve mağazalarda görülen sistem akışı içindeki her türlü aksaklığı giderecek kontrol edecek şekilde tasarlanmış kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlayacak değişikliklerle   pratikte görülen her türlü aksaklığa karşı önlem alınmış  sizin için özel olarak geliştirilmiş  market ve mağaza otomasyonu programıdır. Tüm satış ve  depo hareketlerinin takip etmenizi sağlayan programımızla ofisinizden size bağlı olan tüm mağazalarınızdaki hesaplarınızı kontrol edebilir mesaj yollayabilir fiyat değiştirebilir her türlü  işlemi yapabilirsiniz. NarBarkod Market Otomasyonu, veri yanlışlıklarını  sıfır hataya indiren bir programdır  pratik ve kolaydır.  NarBarkod Market otomasyonu programında mal alışı ile depoya girişten malın raflara dizilmesi ve mal satışına kadar olan safhalarda sistem size her türlü bilgiyi  hatasız yapmanız için uyarılar yapacak ve hatasız girişleri gerçekleştirtecektir.

NarBarkod Market&Mağaza Programı ile kullanıcı rahat eder müşteri beklemez.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın