Anasayfa / Barkod Sistemi

Barkod Sistemi

Küçük ve büyük işletmelerin olmassa olmazı barkod sistemi firmanızdaki bütün stok giriş çıkışlarını, fatura, stok, cari, muhasebe, irsaliye ve diğer envanter bilgilerini takip edebileceğiniz, firmanızdaki kaçak durumları engeleyebileceğiniz bir sistemdir. Birden çok şubeyi tek bilgisayardan yönetebilir, stok takip ile giriş çıkışlarınızı takip eder, geniş rapor seçeneklerini pdf, html, jpg formatında alabilirsiniz,


barkod-sistemi-

Mağaza, Market, Depo gibi işletmeler çok geniş ürün stoğunun bulunduğu işletmelerdir. Aradığınız her şeyi bulduğunuzda da şaşırarak budamı var dedirten ürün yelpazesine sahiptir. Ürünlerin barkodlu olması işinize pratiklik kazandırır. Ama barkod olmayan ürünleriniz için hızlı satış imdadınıza yetişir. Stok kartına resimlerle katkı yapıldığında işiniz daha da kolaylaşır.  barkod programı ‘nın sağlayacağı pratiklik ve takip edilebilirlik işletmenize işlem kolaylığı sunacaktır.

Uzun yıllar yaptığımız saha çalışmaları sonucu piyasadaki işletmelerin barkod sistemine geçişteki zorluklarını tespit edip, sistemlerimizi en kolay en anlaşılır vaziyete getirdik. Kafa karışıklıklarına son verdik. Her yaş grubunun kullanabileceği stabil sistemler geliştirdik. Her işletme için  barkod sistemi nin önemi büyüktür. Stoğunuzu tek kodla takip edebilmek alış ve satış işlemlerinizde sağladığı kolaylık yanlış işlem olasılığınızın ortadan kalkmasıdır. Yapılan yanlış işlemler işletmenizi zarara uğratacaktır. Borç takibini cari hareket tablolarından takip edebilirsiniz.. Doğru stok takibi ile zararların önüne geçebilirsiniz.

Etiket : Barkod programları, Barkod sistemleri, Barkod sistem fiyatları, barkot sistemi, barkod sistemi

Bir cevap yazın