Kuruyemiş Programı

,
toker ceyiz

Kuruyemiş Programı Hakkında Bilgi

Kuruyemiş Programı Teknolojik gelişmeler sayesinde ticari hayat daha güvenli hale gelmiş bulunmaktadır. Bu güvenlik ise anlık olarak tutulan kayıtlardan sağlanmaktadır. İşte tam bu noktada programları devreye girerek bizlere bu anlık kayıt tutmamızı sağlamaktadır. Bugün birçok ticari alanda kendini özgü programlar tasarlanmaktadır.

img 0584

Bunlardan biriside kuruyemiş programı olmaktadır. Bir kuruyemişçide oldukça fazla sayıda satışa hazır ürün bulunmaktadır. Bunların sağlıklı olarak kayıt altına alınması gerekmektedir bu sayede elde bulunun ürünler hakkında gerçekçi bilgiler bulunarak kar – zarar oranı takip edilmektedir. Kuruyemiş barkod programı ile aynı anda barkodlu terazi arasında bağlantı kurabilir barkodlu ürünlerinizi kuruyemiş satış programı ile okutarak müşterilerinizi hızlı bir şekilde uğurlayabilirsiniz.

Kuruyemiş Programı’nın Kolaylığı

Kuruyemiş barkod sistemi, kuruyemişçiler için en zor olanı barkod sistemi kurarken barkodlu terazi kullanma zorunluğu idi. Enter barkod un geliştirdiği kuruyemişçilere özel barkod sistemi ile yüksek maliyetler ortadan kalkıyor. Peki nasıl oluyor. Kuruyemişçiler barkod sistem kurarken mutlaka barkodlu terazide alıyorlardı. Enter barkod kuruyemişçiler özel geliştirdiği terazi entegrasyonu ile 1 barkodlu terazinin neredeyse yarı fiyatına basit özellikli terazi ile kuruyemiş barkod sistemleri kurulmuş oluyor.

Kuruyemiş Programı’nın Faydaları

Bu sistem kurulunca ürünlerin giriş çıkışları, müşteri ve toptancıların hesap bakiyeleri, kasa hesabı takibi, fatura, sipariş takibi, etiket ve birçok özellik kullanılabilmektedir.

Teraziden gelen ağırlığı sistem otomatik bir şekilde okur ve seçtiğiniz üründen teraziden gelen ağırlık kadar satış yapar.

İster tek şube olun ister 100 şube hepsini tek merkezden kontrol edebileceksiniz. Kasiyer çalıştırıyorsanız gözünüz arkada olmasın, barkod sistemi tüm hareketleri kayıt altına alır, kaçaklar en aza iner hatta tamamen kaybolur. Ödeme ve alacaklarınız tam olarak kayıt altına alınacak. istediğiniz an ödemeler ve alacaklar raporu alabileceksiniz.

Kuruyemiş Programı Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Bir işletmenin yaşaması ise şüphesiz kar oranlarının yüksekliğine bağlıdır. Ne kadar yüksek olursa işletme o denli hayatta kalarak ticaret hayatına devam etmektedir. Her kuruyemişçinin ihtiyacı olan bu programları tasarlayan firmalar bulunmaktadır. Bunlardan biriside Narbarkod firmasıdır.

Konusuna hâkim ve eğitimli personeli ile birçok barkod sistemi tasarlayarak kullanıma sunarak ticari hayatta girişimcilerin sağlıklı kayıt tutmasına olanak sağlamışlardır. Barkod programı ile birçok ürünü anında kontrol ederek müşteri memnuniyetini sağlanmaktadır. Bunun farkında olan Narbarkod firması sizler için geceli gündüzlü çalışmalarını devam ettirmektedir. 

depo takip barkod sistemi

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın