fbpx

Ayakkabı Mağazası Barkod Sistemi

Ayakkabı Mağazası Barkod Sistemi

Ayakkabı firmaları ürün çeşitliliğine, işletmelerinin büyüklüğüne göre değişse de paket program kullanmak her zaman firmanıza kâr getirecektir. Bu paket programlar genelde basit kullanımıyla firmalara hiçbir zorluk yaşatmamaktadırlar. Satış yaparken hızlı satış, peşin satış, taksitli satış gibi seçeneklerle rahatlıkla satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayakkabı Mağazası Barkod Sistemi

Ayakkabı barkod sistemi nedir?

İşinizin akışına göre işlerinize kolaylık sağlayacak olan paket programlar, zamanı gelen taksitlerinizi de anında görebilirsiniz.

Tabi bu programa ilk önce bütün stoklarınızı tamınlamalısınız. Barkot basım işleminizi de paket programları kullanarak yapabilirsiniz. Kullanıcı adı ve parola tanımlayarak farklı kişilerin erişimini engelleyebilirsiniz. Güvenlik için önemli başka bir konuda yedeklemedir. Yedekleme yaparak bütün firma bilgilerinizi güvence altına alabilirsiniz.

11 &Ndash; Barkod Sistemi

Ayakkabı Mağaza Otomasyonu Faydaları

Basit kullanımıyla işlerinizin akışını hızlandırabilir, sağlıklı hesap takibiyle hata oranınızı ortadan kaldırırsınız. Her sattığınız ürün için hesaplama yapmak yerine paket programlara güvenmekle daha az yorulursunuz. Ayakkabı Mağazası Barkod Sistemi Hızlı kullanım menüleriyle acil durumlarda bile verdiğiniz hizmetten müşterileriniz memnun kalacak ve buda firmanız için parayla satın alamayacağınız bir reklam olacaktır.

Ayakkabı Mağazası Barkod Sistemi

Program sayesinde yapılan sağlıklı takiple kârlılığınızı kontrol edebilirsiniz.

Depo Sistemlerinde Demirbaş Takip, Ürün Takip, Barkodlu Takip, Patron Raporları, Envanter Takip, Geniş Raporlama ile depolar artık kontrol altında olacak Birden çok Depo ve Şubeler birbiriyle entegre şekilde çalışabilmektedir. Market ve Mağazalar nar örneği küçücük kabuğunun içinde çok geniş Mahsul stoğunun yer aldığı işletmelerdir.

Anahtar Kelimeler: Ayakkabı mağazası barkod sistemi, barkodlu satış programı, barkod sistemi, ayakkabı barkod sistemi