dogal2

Şarküteri Barkod Sistemi Nedir ?

Excel hatta kağıt, kalem kullanan şarküteriler dönemi artık geride kaldı. Çağ, teknoloji çağı ve teknolojinin bize verdiği nimetlerden hepimiz gerek iş alanında gerek özel hayatta faydalanmaktayız.  Teknolojinin verdiği hızın işletmelere de yansımasıyla bu alanda hızlı gelişmeler söz konusu olmuştur. 39 yılı aşkın süredir tedarik zincirinde otomasyon ve sistem yazılımları hizmeti veren bir firma olarak siz değerli şarküteri sahiplerimize işlerinde bir kolaylık da biz sunmak istedik ve şarküteri barkod sistemi sizler için geliştirdik. Sizleri yanılma payından ve hatalardan uzaklaştıran bu sistem sayesinde tüm satış ve depolama işlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirebilmektesiniz.

 

 

Şarküteri Barkod Sistemi Kullanmak Bana Ne Fayda Sağlayacak?

Büyümek isteyen her işletme çağa ayak uydurmak ve belirli bir düzende çalışmak zorundadır. Şarküteri barkod sistemi de sizlerin işlemlerinizi belirli bir düzen içerisinde ve en doğru şekilde yapmanıza olanak sağlamaktadır. İşlemlerinizi hem daha doğru hem de verimli bir biçimde yapmak istiyorsanız elbette ki sizler de bu yazılımları kullanmaya çok daha geç kalmadan geçmelisiniz. Özellikle müşteri tarafından bu sistemleri kullanışınızın size geri dönüşü iki şekilde olacaktır;

 1. Daha hızlı işlem yapacaksınız, daha çok müşteriyi kontrol edebileceksiniz. Sıra beklemekten hoşlanmayan kişilerin devamlı durak noktası sizin işletmeniz olacaktır.
 2. Profesyonel bir görünüm kazanacaksınız ve görsel algının zirve yaptığı 21.yüzyılda insanlar sizin işletmenize düzenli gelmeye devam edecektir.

Bunların yanı sıra şarküterinize kurulan sistem sayesinde envanter takibini daha gerçek ve hızlı bir şekilde sağlayabilmektesiniz. Bu da sizlerin kasalarda ve envanterde kayıp kaçak ürün ya da kasa eksiği gibi sorunlarla karşılaşmanıza engel olacaktır. Uzun vade için bakıldığı zaman bu sizler için çok büyük artı olarak geri dönüş sağlamaktadır.

Ürünlerinizin üzerindeki barkodlar ve etiketler aracılığıyla kasada sadece barkod okutarak satış yapabilir, tahsilat hesabı hatta para üzeri hesabı yapabilirsiniz.  Bu sayede özellikle akşamüzeri gibi yoğun müşteri saatlerinde kalabalık ve kızgın bir insan topluluğu yerine güler yüzlü, memnun müşterilerle karşılaşacağınıza hiç şüpheniz olmamalıdır. İnsanlar her zaman hata yapmaktadır ve kasiyerler de ister istemez bu gibi yoğun stres ve baskı altında oldukları durumlarda hata yapabilme şansına sahiptirler.  Yazılımlarda ise doğru kodlamalar yapıldığı sürece hata yapma oranı neredeyse 0’dır. Riski en aza indirmek ise işletmemiz için en doğru tercih olacak ve bizi olası maddi kayıpların önüne geçirecektir.

Şarküteri Barkod Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Şarküteri Barkod Sistemi Özellikleri

 • Şarküteri Barkod Sistemi Barkod okuyucu ile bütünleşik, entegre çalışabilme özelliği sayesinde tek tek numara girmenize gerek kalmadan anında barkod sistemi tarafından ürünün tanınabilmesini sağlayabilmektesiniz.
 • Piyasadaki barkod yazıcıların tamamıyla uyumlu bir biçimde çalışmaktadır.
 • Dokunmatik bilgisayarlar ile uyumlu bir biçimde çalışmakta olup bağlantıyı sağladığınız andan itibaren tek tek tuşa basma gereksiniminden kurtulmaktasınız.
 • Terazilerle entegre çalışmaktadır ve örnek vermek gerekirse 400 gram bir zeytinin kilosunu alıp bölüp çarpıp tek tek hesaplamanıza gerek kalmadan terazinin verdiği etiket yardımıyla otomatik olarak kendi bünyesinde hesaplamaları sağlamaktadır.
 • Ürünler için etiket yazdırabilmekte ve otomatik olarak fiyatlandırma sağlayabilmektesiniz.
 • Sınırsız ürün ve ürün bilgisi ekleyebilmektesiniz.
 • Satışlarınız esnasında anlık olarak fatura kesebilmektesiniz.
 • İstenilen bütün zamanların raporlarını tek bir tık ile alabilmekte şeffaf bir görünüm ile neler yaptığınıza, tüm hareketlerinize erişebilmektesiniz.
 • İster çevrim içi ister çevrimdışı çalışabilirsiniz.
 • Ne kadar şubeniz olursa olsun ve onlara ne kadar uzak olursanız olun yinede sisteminize erişebilir tüm hareketleri inceleyebilirsiniz.
  Şarküteri Barkod Sistemi ile müşterileriniz beklemez. Zamandan tasarruf edersiniz. kuruyemişlerin ve açık ürünlerin üzerine yapıştıracağınız barkod etiketle anında hesaplamaları yapabilirsiniz

Şarküteri Barkod Sistemi ile işletmeniz daha hızlı ve daha pratik, dilerseniz barkodlu terazi bağlayabailir dilerseniz pc bağlantılı terazi bağlayabilirsiniz. Şarküteri yanında kasap reyonuna sahip işletmelerinde kullanımını kolaylaştıran Nar10 programı ile hayatınız kolaylaşacak, detaylı raporlamalar,  kasiyer takibi, stok takibi, uzaktan kontrol, hepsi ve daha fazlası için bizimle irtibata geçebilirsiniz