Özel Yazılım

,
depo banner 1030x642 1

Özel Yazılım Nedir?

Özel Yazılım; İşletmenizin vizyonuna ulaşması, belirlenen hedefler doğrultusunda yüksek başarılar elde etmesini sağlamak istiyorsanız, kesinlikle şirketinize uygun bir özel yazılım tasarımı için bizimle  irtibata geçmelisiniz.Standart veriler göz önüne alınıp bunlara uygun yazılan programlar tam olarak istenileni verememesinden dolayı özel yazılım‘lara olan ihtiyacı arttırmıştır.

depo takip barkod sistemi

Özel yazılım, ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilip güncellenebilen, zaman tasarrufu sağlayan, maddi olarak tasarruf sağlayan, stok takibini kolaylaştıran, Barkod Sistemi ,  anlık olarak dilediğin yerden kontrolü sağlanabilen ve her türlü muhasebe işleminin kolaylıkla gerçekleştirildiği yazılımdır.

 

Özel yazılımlar rakiplerinizle olan rekabetiniz de sizi bir adım öne geçirir.Kolay kullanımı, her ortamdan erişim kolaylığı ile sizleri diğerlerinden farklı kılar.

ozelyazilim2

 

Yazılım sektöründeki tecrübemizle siz değerli müşterilerimizin düşündüklerini , hayallerinizi hayata geçiriyoruz. Dilediğiniz Masaüstü, Web , Android yazılım projelerinizi bizimle paylaşın size özel çözümler sunalım.Stok takibi, Gelişmiş veritabanı ve en güncel kodlar ile istediğiniz yazılımı en kısa sürede sorunsuz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Dilerseniz bulut sistemi ile dilerseniz local de çalışacak projeler üretiyoruz.

depo banner 1030x642 1

Uygun fiyatlarla size özel olarak tasarlanan özel yazılımlarınız bütçenizi sarsmaz.

Firmamız her zaman son teknolojiyi ve en iyi alt yapı sistemlerini kullanır.

Hemen Başlayın 1 Ayda Sistem Fiyatını amorti edin.

Çöpe Atacak Paranız Yok ise Doğru yerdesiniz…Unutmayın Program 1 Kez 

Özel Yazılım Nedir ?

Özel yazılım, belirli bir müşterinin veya işletmenin ihtiyaçlarına göre özel olarak geliştirilmiş bir yazılımdır. Genel kullanıma yönelik yazılımlardan farklı olarak, özel yazılım belirli bir işletmenin veya müşterinin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmıştır ve genellikle benzersizdir.

Özel yazılımlar, işletmelerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilir. Örneğin, bir işletme, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) için özel bir yazılım isteyebilir. Bu yazılım, işletmenin müşterileriyle etkileşimlerini yönetmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Özel yazılımlar, işletmelerin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanacağı için genellikle daha yüksek maliyetlidir. Ancak, işletmelerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandığı için, işletmelerin verimliliğini artırabilir ve rekabet avantajı sağlayabilir.

Sonuç olarak, özel yazılım, belirli bir müşterinin veya işletmenin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış bir yazılımdır. İşletmelerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen bu yazılım, maliyetli olabilir ancak işletmelerin verimliliğini artırabilir ve rekabet avantajı sağlayabilir.

11 min