Anasayfa / Genel / Cafeinn Restoran-Cafe Programı

Cafeinn Restoran-Cafe Programı

Cafeinn Sizlere en kolay ve en stabil program keyfini sunuyor. Uzaktan takip ve patron ekranıyla satış raporlarınız anlık cep telefonunuzda. Cafe Restoran uygulamamız sayesinde hem müşterileriniz daha az bekleyecek hem çalışanlarınız daha az hata yapıp yüksek performansla çalışacak. Cafe Bar yazılımları ile işletme çalışanlarınız ve müşterileriniz daha mutlu olacak.

Masa Bazlı Adisyon Takibi
Stok Yönetimi
Kolay ve Stabil Kullanım
Caller ID Desteği (Telefon ile Sipariş)
Paket Servis Takibi
Özelleştirilebilir Masa Görünümü
Hızlı Sipariş Ekranı
Gün Sonu Raporları
Multinet Sodexho Ödeme Takibi
Yemek Sepeti Entegrasyonu
Yazarkasa İle Entegrasyon (Beko ve Hugin)
Terazi Entergasyonu
Kiosk Kullanımına Uygun.
Restoran-Bar-Pizza Gibi Alanlara Ürüne Göre Fiş Gönderebilme.
Uzaktan Takip İle Anlık Her şeyi Görebilme

Demo İçin Tıklayınız.

 

Mobil uygulmamız Hem Android Hem İos Ortamında Stabil Bir Şekilde Çalışmaktadır.

Cafe Bar Adisyon Programı

3.Nesil kahveciler, ingiliz pubları, cafeler ve benzeri dönemin popüler işletmeleri bu popülaritenin artışıyla büyük bir rekabet içerisine girmişlerdir. Popülaritenin artışıyla beraber işletme sayısı artmış ve işletmeler adeta kendi içlerinde bir yarışa girmişlerdir. Burada müşteri tarafında en iyi hizmeti veren kazanmaktadır. En iyi hizmeti verebilmek için güler yüzlü personel, lezzetli tatlar ve en önemlisi iyi bir servis hizmeti büyük önem sağlamaktadır. İyi servis hizmeti vermek için de ilk olarak ihtiyacınız olan şey hız olmaktadır. Müşteriler kısıtlı boş zamanını sizin işletmenizde bekleyerek geçirmek istememektedir. Eş, dostlarıyla; yiyecek ve içeceklerini tüketerek, muhabbet ederek kısacası güzel zaman geçirerek boş zamanlarını harcamak istemektedirler. Bu nedenden ötürü bu yarışı kazanmak için verdiğimiz detaylara dikkat etmelisiniz.

728X90

Cafe Bar Adisyon Programı Ücreti

Pek çok işletme kuruluş esnasında “Daha sonra alırız, biraz işler ileyince alırız” gibi söylemler türetmektedir. Ancak daha hızlı bir büyüme sergilemek adına cafe bar adisyon programı  edinmeli ve çalışma tarzını bu doğrultuda geliştirmelisiniz. İlerleyen zamanlarda böyle bir otomasyon satın almak sizlere uyum süreci açısından bir süre zorluk çıkarabilmektedir. Ancak en baştan çalışma disiplinini sağlayarak bu konuda zorluk çekmenin önüne geçebilirsiniz.  Biz sizlere en makul fiyattan en kaliteli otomasyonu sunarak farkımızı ortaya koymuş bir firmayız ve bu yazılım üzerinizden pek çok iş yükünü alarak verdiğiniz ücreti belirli bir zaman dilimi içerisinde sizlere kat be kat geri dönderecektir.  Bu noktada bu sistemlere verilen ücrete değer mi gibisinden bir düşünce barındırmak bile amatör bir işletme tarzına sizi hızlı sürüklemektedir.

Cafe Bar Adisyon Programı Özellikleri

  • Tüm masaların hangi saatte ne sipariş verdiğine çok bassit bir şekilde ulaşabilmenizi sağlamaktadır.
  • Dünyanın her yerinden otomasyona erişlebilir ve ne kadar çok işletmeniz olursa olsun her biri üzerindeki otoritenizi koruyabilirsiniz.
  • Sınırsız hesap ve yetkinlendirme sayesinde her personelin çalışma performansını inceleyebilir ve buna göre pozisyon alabilirsiniz.
  • Satış işlemi sırasında otomatik olarak envanter kontrolü ve takibi sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnstagram başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Reklam

349409-back-up-your-cloud-how-to-download-all-your-data

Stok Cari Takip Programı

Stok Cari Takip Programı Cari Nedir? TDK’da verilen anlamıyla yürürlükte olan anlamına gelen cari, bir …