fbpx

Kırtasiye Barkod Sistemi

Kırtasiye Barkod Sistemi

Kırtasiye Barkod Sistemi için yazı kaynağımızda şundan bahsedebiliriz. İnsanların hayatında ev, iş, çocuk gibi artık pek çok sorumluluk bulunmaktadır. Yaşamının çok küçük bir kısmını kendilerine ayırabilmektedirler. Hal böyle olunca zamanlarını alan diğer her şey onlara adeta bir düşman gibi görünmekte ve bunu hayatlarına yansıtabilmektedirler. En basitinden kendilerini sırada biraz uzun bir süre bekleten işletmelere bir daha gitmeyi tercih etmezler. Hatta kasada beklememek için alacaklarından vazgeçerek alternatif işletmelere dahi yönelebilmektedirler.

Binlerce referans

Teknolojinin gelişmesinde de bunun katkısı büyüktür zira taksi çağırmaktan, yemek söylemekten tutalım uçak bileti alımına kadar birkaç saniye içerisinde her işlemi halledebilmekteyiz artık. Durum böyle olunca da gerçek hayattaki mağazalardan da bu hızı beklemelerinde haklılık payı söz konusu olmakta ve onları sırada bekleten mağazalar artık insanlar için çok kötü bir imaj barındırmaktadır. Kırtasiye Barkod Sistemi ise hız ve doğru işlem konusunda siz değerli kırtasiye sahiplerimizin üzerindeki iş yükünü alabilmek adına tüm incelikleri düşünülerek tasarlanmıştır.

Kırtasiye Barkod Sistemi Ne İşe Yarar?

Bu sistemi kullanarak; stok takibi yapabilir, ,ürün satışı gerçekleştirebilir, ürün takibi yapabilir, kasiyer takibi yapabilir hatta fatura dahi oluşturabilirsiniz.  Sistemin en güzel yanı ise yapabileceğiniz bu işlemleri sadece birkaç tık ile yapabilmektesiniz. Ne kadar mağazanız ve personeliniz olursa olsun; tüm mağaza ve personelleri tek bir merkezden analiz edebilmektesiniz. Burada hangi kasiyerin ne kadar iyi bir performansla çalıştığından, hangi şubenin ne kadar iyi bir performans sergilediğine kadar her detaya ulaşabilmektesiniz.

Türkiye’nin hatta Dünya’nın neresinde olursanız olun mobil ve masaüstü tarayıcı desteğiyle sisteminize giriş sağlayabilmekte ayrıntılı raporlara çok kolay bir biçimde ulaşabilmektesiniz. Kırtasiye Barkod Sistemi sayesinde işinizdeki otoriteyi arttırabilmekte ve fiziksel olarak bulunamadığınız zaman dahi işinizin başında olabilmektesiniz.

Ürünlerinizin üzerine sistem aracılığıyla basılan etiketler sayesinde barkod okuyucular, ürünlerin satışları esnasında anlık olarak bilgisayarınızdaki sisteme bilgi aktarımı gerçekleştirmedir ve bilgisayarınızda kurulu olan Kırtasiye Barkod Sistemi hangi ürünün satıldığını ve o ürünün fiyatını analiz edebilmektedir. Bu doğrultuda hem size ne kadar ücret almanız gerektiğini bildirmekte hem de anlık olarak satılan ürünün stoktan düşmesini sağlamaktadır.

Kırtasiye Barkod Sistemi Ne zaman Alınmalıdır?

İşletmeler ilk açılışı esnasında daha az ürün gamıyla başlamayı tercih etmektedirler ve bu yüzden otomasyon ve yazılımlarını daha ilerleyen dönemlerde almak istemektedirler ancak bu çok büyük bir yanlıştır. Bütün sisteminizi ilk başta kurarsanız, çalışma düzeninizde ilk başta oturmuş olur ve başarının en büyük gereksinimi olan disiplin ilkesini en başında gerçekleştirmiş olursunuz. Kırtasiye Barkod Sistemi ile binlerce ürünü tek tek fiyat ile uğraşmazsınız.

Bu noktada kırtasiyenizin ilk açılışında sistemin ve düzenin tam olarak oturması hayati uyum sağlamaktadır zira işleriniz ilerlemişken adaptasyon süreci ile uğraşmak istemezsiniz.

Kırtasiye Barkod Sistemi Maliyeti Nedir?

Pek çok firma Kırtasiye Barkod Sistemi kurulumu sağlamakta ancak piyasada bulunanların çoğu maalesef ucuz fiyatıyla müşterileri etkileyerek daha sonra kendi müşterilerini yüzüstü bırakmaktadır.

İnsanlar ucuz olarak gördükleri için satın almakta ancak aradan bir süre geçtikten sonra teknik destek için hiçbir şekilde ulaşabileceği birisi bulamamaktadır. Bunun yanı sıra en ufak bir donanımsal arızada bütün bilgi birikimi yok olan kırtasiyeler her şeye sıfırdan ve yeniden başlamak zorunda kalmaktadır.

60.000 Hazır Kırtasiye Barkod ürün Listesi ile Hemen Satışa Başlayın

 Kırtasiye Barkod Programı İle Tüm Stoklarınız Kontrol Altında

 

Kırtasiyeler fiyatları gibi kendi de küçük olan bir dünya ürünle doludur. Bu ürünleri düzenli giriş çıkışının sağlanması içinde kayıt altında tutulmaları gereklidir.

Bu noktada hayatımızı kolaylaştıran paket programlar firmanızın olmaz olmazıdır. Her zımba teli de bir stoktur, her defter kitapta. Ve faturasıyla gelen her ürün için ayrı stok kodu açılmalı, her birinin takibi ayrı yapılmalıdır. Stok satış fiyatının sadece yetkili tarafından değiştirilmesi sağlanabilir. Yapılacak ayarlamalarla stok kartındaki satış fiyatı kilitlenebilir.

 

Stok kartı oluştururken alış ve satış fiyatlarının, kdv oranının doğru bir şekilde girilmesinin önemi büyüktür. Satış işleminizde barkot okuyucunuz stok kartındaki satış fiyatı kısmını okuyacağı için yanlış tanımlama yanlış satış işlemi oluşturur. Ve ekstra işlemlerle satış işleminizi düzeltmek zorunda kalırsınız. Barkod Programı Her ne kadar paket program da her şey düşünülmüşse de manüel girişlerinizde kontrol pek mümkün değildir.

Kırtasiye Barkod Sistemi da işlemlerinize çok yoğun zamanlarınızda hız kazandıracaktır. Aynı ekranda aradığınız bütün bilgilere ulaşabileceksiniz. Bu bilgiler satılan ürünler, satış yapan elemanın adı, ödeme tipine göre nakit veya kredi kartı olması, kredi kartı olduğu durumlar hangi bankaya bağlı olduğu yazar kasadan alınan fişte de görülecektir.