fbpx

Manav Barkod Sistemi

Manav Barkod sistemi

işletmenizin tüm barkodlu ürünleri tanımanızı, barkodsuz ürünlerin ise barkodlu terazi ile entergrasyonunu sağlar, Barkodsuz terazilerde ise bilgisayar bağlantılı terazi ihtiyacı doğmaktadır, Pc yanına konulan terazilerle pcdeki programın haberleşmesi sonucu tam barkod otomasyonu sağlanmaktadır.

Dilerseniz Barkodlu Hızlı Satış Linkimizi Ziyaret Edebilirsiniz.

Manav barkod sistemi uygulaması basit pratik kolay, İster barkodlu terazi ile kullanın ister pc bağlantılı terazi ile… Fiş yazıcı, Barkod yazıcı, Müşteri göstergesi bağlanabilme olanağı, Sınırsız Stok Desteği,

 

Manav Barkod Sistemi Nasıl Çalışır

Manavlarda birden çok çeşit olacağı için terazi entegrasyonu kaçınılmazdır. bilgisayarınıza kurduğumuz program ile birden çok çeşite aynı anda fiyat gönderebilir. yuzlerce ürünün tek tuşla fiyatını değiştirebilirsiniz. Dilerseniz yazarkasa ile entegre edebilir. Mali olmayan fiş yazıcıdan fiş çıkarabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Depo Barkod Sistemi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Reklam

Mağaza Güvenlik Sistemleri

Mağaza Programları ve güvenlik sistemleri ile mağazada bir çok kayıp önlenebilir, kaçakla ve hırsızlıkla büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Barkod Sistemi

Uzun yıllardır profesyonel ekibimiz ve sektördeki tecrübemizle en kolay ve sorunsuz barkod sistemlerimizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyerek kullanımınıza sunuyoruz. Yerinde kurulum ve kurulum sonrası desteğimizle işiniz rahat etsin.