Barkodlu Sayım Programı

, ,

Barkodlu Sayım Programı Nedir ?

Barkod sayım programı Türkiye’de kullanılmakta olan bütün kasa ve yeni nesil nesil yazar kasalarla uyumlu çalışmaktadır.  Sistem tamamen bütünleşik bir yapıda olup sizlerin işletmenizde kullandığınız diğer otomasyon ve sistemler ile tamamen uyumlu olacak şekilde tasarlanmış ve çalışmaktadır. Sizlere satışlarınızı anlık olarak takip edebilme imkanı sunan barkodlu sayım programı; stok, fatura, cari ve muhasebe dökümlerini de gün sonuna ulaşmadan alabilme imkanı sunmaktadır.KIOSK’lar, elektronik raf etiket yazılımları, sistem terazileri, barkod okuyucuları ve barkod yazıcıları ile bütünleşik çalışan bu program sayesinde verilerinizin hızlı bir şekilde aktarılmasını sağlayabilmektesiniz. Mağazalarınız ve depolarınızın bütün stoklarını buradan kontrol edebilme ve yönetiminde aktif rol oynama şansına sahip olabilmektesiniz.

İyi Barkod Nasıl Oluşturulur?

  • Barkodları ideal boyutlarda oluşturmak ve üzerine aşırı bilgi girmeden sadece isim ve barkod numarası olacak şekilde kodlanmasını sağlamak sizler açısından ayırt ediciliği arttıran bir özellik olacaktır.
  • Ürünlerinizi depoya girmeden barkodlayarak ve sayımını gerçekleştirerek kendinizi ikinci bir iş yapmaktan kurtarabilirsiniz. Bu sayede zamandan ve iş gücünden tasarruf edebilir, aktif olmanız gereken diğer alanlara yönelebilirsiniz.
  • Mal kabul sırasında barkod işlemi gerçekleştirerek ürünleri daha satış aşamasında sisteme tanılayabilirsiniz.
  • Barkodlama işlemini rastgele yapmak yerine sabit, önceden belirlenmiş bir noktaya yapmak ürün sayımını ve satışını kolaylaştıracağından dolayı barkodlama işleminde bu detayı göz önünde bulundurmalısınız.
  • Aktif olarak çalıştığınız bir kargo firması mevcut ise kargolama işlemleri sırasında kendi barkod şablonunuzu sisteme entegre ederek daha ürün sevkiyat yönetimini kolaylaştırabilirsiniz.

Barkodlu Sayım Programı Avantajları

  • Tam ve eksiksiz ürün sayımı gerçekleştirerek kayıp kaçak ürün zararından kurtulabilirsiniz.
  • İstediğiniz her ürün için anlık olarak konum, depo, raf, lot, adet, boyut gibi detayları görüntüleyebilir ve çıktı alabilirsiniz.
  • Cari, fatura ve diğer muhasebel kayıtları raporlar halinde alabilirsiniz. Sistem üzerinden satışlarınız esnasında hazır şablonları da kullanarak saniyeler içerisinde fatura kesebilir, satışlarınızın gözle görülür derecede hızlanmasına sebep olabilmektesiniz.
  • Satış yaptığınız zaman yeniden depo sayımı gerçekleştirmeye gerek kalmadan deponuzda ne kadar ürün kaldığını hızlıca analiz edebilirsiniz.
Bunada Göz Atabilirsiniz  Mağaza Otomasyon Yazılımı Takibi