Barkod Okutma Programları

,
ref gorsel

Barkod Okutma Programları

Barkod Okutma Programı kurarak denetim altına almanız, envanter doğruluğunu önemli ölçüde artırabilir. Ürünlerin üzerinde etiket olması, satılan ürünleri okuyucu yardımıyla bilgisayara anında iletilmesine imkan verir. Böylece bilgisayarın, tüm ağır işleri yapması sağlanır.Ölçeklenebilirlik. İşletmenizde bir ürün, 100 ürün veya 10.000 ürün olup olmadığından bağımsız olarak aynı şekilde çalışacağı anlamına gelir.Malzeme aramak veya malzeme açıklamalarını ezberlemek yerine barkod okuyucu programları okutarak işlem yapabilir.

Barkod Okutma Programları Faydaları

Bilgisayarlar kusursuz, değillerdir! fakat herhangi bir insanın olabileceğinden çok daha doğrudurlar. En iyi eğitilmiş personel kasiyer bile her 250 tuş vuruşunda en az bir hata yaptığını gösteren, çalışmalar bulunmaktadır.

10-min

Ürün gamı az da olsa, zaman içinde büyüyecek de olsa işletmenize Barkod Okutma Programları daha sonra değil, ilk öncelik olarak yapınıza entegre etmeniz, işinize ölçeklenebilirlik kazandırır.

Barkod Okutma programları nasıl çalışır?

Çok şubeli satış yapan işletmeler de, bu programlar online ve offline (çevirimiçi ve çevrimdışı) çalışma özelliği ile satışları merkezinizde toplar. Şube ve merkezde internet bağlantısının aktif olması durumunda gerçekleşen her satış anlık olarak merkezinize transfer edilir. Barkod Okutma Programları Şube veya merkez’de internet olmaması durumunda offline (çevimdışı) özelliği sayesinde satış yapmaya devam edilebilir. İnternet bağlantısı geri geldiğinde gerçekleşmiş satışlar sistem tarafından arka planda merkeze aktarılır.

depo banner 1030x642 1

Barkod Okutma Programları Sistemi Özellikleri

Tüm okuyucularla çalışır.

Dokunmatik bilgisayarlarla uyumludur.

Tüm terâzi sistemleri ile tam entegre çalışır.

Stok etiket yazdırma özelliği vardır.

Ayrıntılı raporlar çıkartabilir.

Ürün fiyatlarını günlük kurlar üzerinden farklı para birimlerinde gösterme.

Sınırsız kullanıcı tanımlama.

Telefon sipariş özelliği. Sınırsız cari ödeme takibi.

Günlük, haftalık, aylık, yıllık ciro raporları alabilme.

Online/Offline çalışabilir. Şubelerin sistemi tek merkezden yönetilir

Etiketi olmayan ürünlere tek dokunuşla barkod yazdırma.

Vadesi geçen ödemelerin hatırlatılması.

Barkod stok miktarları ayrıca tutarını hesaplama.