Kozmetik Programı Firmanızın tüm ihtiyaçlarını tek programda topladık, 15 yıllık bir çalışmanın neticesinde ortaya çıkan narbarkod programı, muhasebe, fatura, stok, irsaliye, sipariş, konsinye, giriş çıkış makbuzları, banka modülü, çek-bono modülü, geniş raporlama, kar-hasar alternatifleri ile sizlere büyük basitlikler sağlıyor. Kozmetik programı ile anlık süratli staış yapabilir, alıcılarınızı süratli bir biçimde gönderebilirsiniz.

kozmetik barkod sistemi

Mağaza Stok Takip Programları

Mağazalarda stok takibi çok önemli bir unsudur zira bir ürünün satışı ne durumda? Ne kadar satılmakta? Satın alınıyor mu? Gibi pek çok soruyu ancak etkin bir stok takibi yöntemiyle cevaplayabilmekteyiz.  Çok değil henüz birkaç yıl öncesine kadar ise mağazaların stoklarının sayımını yapması tam bir işkence gibiydi. Mağazalarda binlerce farklı ürün varyasyonu bulunmaktadır ve bunları tek tek sayarak veri haline getirmek oldukça yorucu ve zaman gerektiren bir iştir.  Teknolojinin hayatımıza soktuğu mağaza stok takip programları ise bu işi en az 15 kat daha hızlı ve daha az yorucu bir süreç haline getirmektedir.  Ürünler üzerindeki barkodları temel alarak stok yönetimini sağlayan bu yazılımlar sayesinde ürünleri çok daha rahat bir biçimde takip edebilmekteyiz.

Mağaza Stok Programı Şirketime Ne Gibi Faydalar Sağlamaktadır?

Stok Yönetimi ile sistemleri kullanan şirketler ilk olarak çok giden ürünlerini analiz edebilir ve alımlarını bu doğrultuda gerçekleştirebilmektedir. Satılmayan ya da az satılan ürünlerden ise satın almayarak işletmenin ürün bütçesini etkin kullanma şansına sahip olmaktadır. Bu ürünler yerine daha farklı ürünler satın alarak mağazadaki ürün çeşitliliğini daha da arttırabilmektedir. Barkodlu Satış efektif bir biçimde kullanarak diğer firmalardan bir adım öne çıkabilir ve çağa ayak uydurması sebebiyle daha sıkı bir şekilde rekabet ortamına tutunabilmektedir. Satış esnasında da  hızlı bir biçimde satış işlemini gerçekleştirebilmekte ve müşterilerin bu noktada kalbini kazanmaktadır.

Mağaza Stok Takip Programları Özellikleri Nelerdir?

  • Satış veyahut sevkiyatların olağandan daha hızlı bir biçimde gerçekleştirilebilmesine olanak sağlamaktadır.
  • İşletmenize yön verebilmek için ihtiyacınız olan bütün raporlara paneliniz aracılığıyla kolay bir biçimde ulaşabilmektesiniz.
  • Bir ürünün mağazada ya da depoda tam olarak nerede bulunduğunu en ufak detayına kadar sistem üzerinden görebilmektesiniz.
  • Çok fazla depo ya da mağazanız varsa; bir mağazada bedeni biten bir ürünü başka bir mağazada var mı şeklinde sorgulayarak müşterilerinize yönlendirme sağlayabilmektesiniz.
  • Fiziksel olarak işletmede bulunmasanız dahi istediğiniz her cihaz üzerinden sisteme giriş sağlayabilir; gerekli raporları edinebilir, gerekli incelemeleri yapabilir, gerektiği yerde müdahale edebilirsiniz.
Bunada Göz Atabilirsiniz  Depo Barkod Takip