Anasayfa / Genel / OnePlus 5T web sayfasında görüntülendi!

OnePlus 5T web sayfasında görüntülendi!

OnePlus 5T web sayfasında görüntülendi!

OnePlus 5‘in stoklarının tükenmesiyle başlayan OnePlus 5T iddiaları bir süredir gelen sızıntılarla güçlenmişti. Geçtiğimiz günlerde ilk defa görüntülenen model, şimdiyse firmanın web sayfasında oldukça net bir şekilde görüldü.

Yakında tanıtılması beklenilen yeni OnePlus, ortaya çıkan son görselde de bir öncekiyle büyük benzerlikler taşıyor. Neredeyse ön tarafın tamamı ekran olan model, arka taraftaysa büyük bir farklılığa uğramıyor. Ön tarafın tamamen ekran olmasından dolayı arka tarafa taşınan parmak izi okuyucuyu saymazsak tabi.

6 inç boyutunda 18:9 oranında bir ekran kullanılacağı belirtilen modelin 2160×1080 piksel sunacağı söyleniyor. Snapdragon 835 işlemcinin yer alması beklenen modelde donanım tarafında pek bir değişiklik beklenmiyor.

Öte yandan ön tasarımın Galaxy S8 ile oldukça benzer olmasıysa kafaları karıştırıyor. Ekim sonu ya da Kasım başı gibi tanıtılması beklenilen yeni amiral gemi katili, bakalım tüketicilerin gönlünü kazanmayı başarabilecek mi?

:: Sizce yeni OnePlus modeli başarılı olabilecek mi?

Kaynak : https://shiftdelete.net/oneplus-5t-web-sayfasinda-goruntulendi

Bir önceki yazımız olan Lenovo Yoga 720 inceleme başlıklı makalemizde inceleme, Lenovo Yoga 720 ve Lenovo Yoga 720 inceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

WhatsApp Image 2019-01-17 at 13.52.53

Barkod Etiket Yazma Programı

Barkodlu Etiket Nedir? Barkodlu etiket,  ürünlerin fiyatlarını sistem üzerinden gerekli yapıları kullanarak öğrenmeyi ve kullanmayı …