fbpx

Etiket Arşivi: kozmetik yazılımı

Kozmetik Stok takibi

Kozmetik Programı Firmanızın tüm ihtiyaçlarını tek programda topladık, 15 yıllık bir çalışmanın neticesinde ortaya çıkan narbarkod programı, muhasebe, fatura, stok, irsaliye, sipariş, konsinye, giriş çıkış makbuzları, banka modülü, çek-bono modülü, geniş raporlama, kar-hasar alternatifleri ile sizlere büyük basitlikler sağlıyor. Kozmetik programı ile anlık süratli staış yapabilir, alıcılarınızı süratli bir biçimde gönderebilirsiniz.

Kozmetik Barkod Sistemi

Mağaza Stok Takip Programları

Mağazalarda stok takibi çok önemli bir unsudur zira bir ürünün satışı ne durumda? Ne kadar satılmakta? Satın alınıyor mu? Gibi pek çok soruyu ancak etkin bir stok takibi yöntemiyle cevaplayabilmekteyiz.  Çok değil henüz birkaç yıl öncesine kadar ise mağazaların stoklarının sayımını yapması tam bir işkence gibiydi. Mağazalarda binlerce farklı ürün varyasyonu bulunmaktadır ve bunları tek tek sayarak veri haline getirmek oldukça yorucu ve zaman gerektiren bir iştir.  Teknolojinin hayatımıza soktuğu mağaza stok takip programları ise bu işi en az 15 kat daha hızlı ve daha az yorucu bir süreç haline getirmektedir.  Ürünler üzerindeki barkodları temel alarak stok yönetimini sağlayan bu yazılımlar sayesinde ürünleri çok daha rahat bir biçimde takip edebilmekteyiz.

Mağaza Stok Programı Şirketime Ne Gibi Faydalar Sağlamaktadır?

Stok Yönetimi ile sistemleri kullanan şirketler ilk olarak çok giden ürünlerini analiz edebilir ve alımlarını bu doğrultuda gerçekleştirebilmektedir. Satılmayan ya da az satılan ürünlerden ise satın almayarak işletmenin ürün bütçesini etkin kullanma şansına sahip olmaktadır. Bu ürünler yerine daha farklı ürünler satın alarak mağazadaki ürün çeşitliliğini daha da arttırabilmektedir. Barkodlu Satış efektif bir biçimde kullanarak diğer firmalardan bir adım öne çıkabilir ve çağa ayak uydurması sebebiyle daha sıkı bir şekilde rekabet ortamına tutunabilmektedir. Satış esnasında da  hızlı bir biçimde satış işlemini gerçekleştirebilmekte ve müşterilerin bu noktada kalbini kazanmaktadır.

Mağaza Stok Takip Programları Özellikleri Nelerdir?

 • Satış veyahut sevkiyatların olağandan daha hızlı bir biçimde gerçekleştirilebilmesine olanak sağlamaktadır.
 • İşletmenize yön verebilmek için ihtiyacınız olan bütün raporlara paneliniz aracılığıyla kolay bir biçimde ulaşabilmektesiniz.
 • Bir ürünün mağazada ya da depoda tam olarak nerede bulunduğunu en ufak detayına kadar sistem üzerinden görebilmektesiniz.
 • Çok fazla depo ya da mağazanız varsa; bir mağazada bedeni biten bir ürünü başka bir mağazada var mı şeklinde sorgulayarak müşterilerinize yönlendirme sağlayabilmektesiniz.
 • Fiziksel olarak işletmede bulunmasanız dahi istediğiniz her cihaz üzerinden sisteme giriş sağlayabilir; gerekli raporları edinebilir, gerekli incelemeleri yapabilir, gerektiği yerde müdahale edebilirsiniz.

Kozmetik Programı

Kozmetik Programi ürün çeşitliliği bol olmasına rağmen birim başı karlılığın düşük olmasından dolayı Kozmetik Programı gibi yazılımlara her daim ihtiyaç duymaktadır…

Barkod yazılımları alanında tecrübemiz ile kozmetik işletmelerinin tüm istek ve ihtiyaçlarına kalıcı çözümler üretmek amacı ile Kozmetik Programı geliştirdik. Kozmetik sektöründeki işletmecilerin iş süreçlerini azaltan ve iş verimliliğini artıran kozmetik yazılımları gereksiz maliyetlerin altına girilmesinin önüne geçerek ciddi oranlarda karlılık görülmesini sağlamaktadır. Narplus farkı ile geliştirilen Kozmetik programı işletmenize benzersiz fonksiyonları kazandırabilmenize olanak tanımaktadır.

Kozmetik Programı Özellikleri

 1. Gün sonu ciro hesaplama
 2. Müşteriye toplu SMS ve e-posta gönderme
 3. Tüm barkod yazıcıları ile uyumluluk
 4. En az ve en çok satılan ürünlerin listesi
 5. Birim başı kar hesaplama
 6. Sınırsız kullanıcı ekleyebilme
 7. PDF, Word ve Excell gibi formatlarda satış raporları kaydedebilme
 8. Depo transfer süreçlerini takip etme
 9. Anlık patron raporları çıkarabilme
 10. Mobilden barkod okutabilme
 11. Para üstü hesaplama
 12. Kasiyer ve plasiyer takibini yapabilme
 13. Birden fazla şube yönetimini tek bir merkezden yapabilme
 14. Vadesi gelen borçların takibini yapabilme
 15. Promosyon ürün satışı gerçekleştirme
 16. Aynı anda birden fazla satış yapabilme
 17. Satış iadesi ve iptali gerçekleştirme
 18. Personellerin ne kadarlık satış yaptığını görebilme
 19. Depodaki malların toplam tutarını hesaplayabilme
 20. E-ticaret sitesi ile tam entegrasyon

Kozmetik sektöründeki işletmecilerin amel süreçlerini azaltan ve amel verimliliğini artıran kozmetik yazılımları lüzumsuz maliyetlerin altına girilmesinin önüne geçerek ağırbaşlı oranlarda karlılık görülmesini sağlamaktadır. Narplus farkı ile geliştirilen Kozmetik programı işletmenize benzersiz fonksiyonları kazandırabilmenize imkanlar tanımaktadır.

Müşterilere sunulan kolaylığın yanında, en büyük yarar ise işletmelere sağlanmaktadır. Nitekim ürünlerin kolaylıkla takibi, bilgi ve içeriklerin işlenmesi, basit stok kontrolü ve takibi, hatıranda ürüne erişim ve envanter bilgilerinin bilinmesi ile satmaca ve hesap kesim işlemlerinin kolaylıkla yapılması sistemin kolaylıkları arasında birinci sırada yer almaktadır ve barkod bulunan ürünlerin henüz basit anlaşılabildiği herkesçe bilinmektedir.

 Kozmetik programı yukarıda saymış olduğumuz özelliklerin yanı sıra daha birçok konuda işletmenize verimlilik kazandırmaktadır. Yazılımlar ile ilgili olarak detaylı bilgi sahibi olmak için 0850 644 25 22 numaralı telefonu arayabilirsiniz…