fbpx

Tekel Barkod Programı

Tekel Barkod Programı, büfelerin ve marketlerin stok takiplerini kolaylıkla yapmak ve kayıp, kaçak olaylarını ciddi boyutlarda azaltmak amacıyla geliştirilmiş yazılımlardır…

Hemen hemen herkesin sıklıkla alışveriş yaptığı büfe ve marketler ürün çeşitliliği bakımından kısıtlı olan işletmeler olmalarına rağmen çok fazla giriş çıkış işlemi gerçekleştiğinden dolayı işletmeciler için iş takibi zor olabilmektedir. İşte bu noktada devreye giren tekel barkod programı perakende işletme sahiplerinin iş yükünü azaltmak ve verimliliği artırmak amacıyla kullanılması gereken harika programlardır.

Narbarkod farkı ile satın alacak olduğunuz tekel barkod programı benzersiz özelliklere sahip harika yazılımlardır.

Tekel Barkod Programı Avantajları

  • Kolay bir şekilde stok takibi yapabilmenize olanak tanır.
  • Tekel ürünlerinizi satışı ve takibi tekel barkod programı sayesinde oldukça kolay olmaktadır.
  • Kar-zarar durumunuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.
  • Günlük, aylık ve yıllık hatta iki tarih arasındaki satış raporlarının çıkarabilirsiniz.
  • Tekel barkod programı, iş verimliliğinizi artırarak zamandan tasarruf etmenize olanak tanır.
  • Kayıp ve kaçakların önüne geçerek gereksiz maliyetlerden kurtulacak bu sayede karlılığınızı ciddi oranlarda artıracaksınız.

Tekel barkod programı yukarıda saymış olduğumuz avantajların yanı sıra daha birçok konuda büfe ve market sahiplerinin işini kolaylaştırmaktadır.

Tekel Barkod Programı Satın Al

Tekel Barkod Programi
TEKEL BARKOD PROGRAMI

Tekel barkod programı işletmenizin iş yükünü hafifletmek ve verimliliğinizi artırmak için oldukça önemli programlardır. Bu nedenle bu tür yazılımları satın alacağınız firmaları da iyi seçmelisiniz. Narbarkod firması bu alanda 35 yıllık köklü bir tecrübeye sahiptir. Narbarkod farkı ile satın alacak olduğunuz tekel barkod programı marketinizin veya büfenizin adeta en önemli unsuru olacak.

Tekel barkod programı satın almak ve barkod programları hakkında detaylı bilgi almak için 0850 644 25 22 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Barkod Programı başlıklı makalemizde barkod okuma sistemleri, barkod programı ve barkod programları hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Kapalı Çarşı Mağaza Barkod Sistemi

Kapalı Çarşı Mağaza Barkod Sistemi Kapalı Çarşı Mağaza Barkod SistemiMağaza Barkod Sistemi sanayideki ve üretimdeki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen TIKLA-ÇAĞRI!
0850 644 25 22
Hemen TIKLA!
Teklif Al