fbpx

Etiket Arşivi: barkod programı satın al

Market Barkod Sistemi

Narbarkod olarak geliştirmiş olduğumuz market barkod sistemi şuanda market ve büfe gibi işletmelerin ihtiyaçlarına cevap veren en önemli yazılımlardan bir tanesidir…

Market Barkod Sistemi
Market Barkod Sistemi

Yılların deneyimini iş akışı içerisinde birleştirmeyi başaran Narbarkod, deneyimli ve dinamik ekibi ile oldukça profesyonel bir şekilde market barkod sistemi yazılımlarını geliştirmiştir.

Sektörün söz sahibi firmalarından biri olmasının yanı sıra geniş iş hacmi ve geniş referans ağı ile barkod sistemleri satışı yapan rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır Narbarkod…

Market Barkod Sistemi Kullanmanın Faydaları

 1. Hızlı ve hatasız giriş imkânı sunar
 2. Hızlı bir şekilde satış yaparak müşteri memnuniyetinin artmasına katkı sağlar.
 3. Kar – zarar marjını ve birim başına ne kadarlık kar elde edildiği hesaplamanıza imkân tanır.
 4. Stok takibini kolaylaştırır.
 5. Gereksiz maliyetlerin altına girmekten ve kayıp kaçak durumlarından kurtulmanızı sağlar.
 6. En çok satılan ürünleri görme ve buna benzer birçok satış grafiğini elde edebilme imkânına market barkod sistemi sayesinde erişebilirsiniz.

Market barkod sistemi yukarıda saymış olduğumuz faydaların yanı sıra daha birçok faydayı işletmeniz ve sizin için sunmaktadır.

Narbarkod Farkı ile Market Barkod Sistemi Satın AL

 • %100 müşteri memnuniyeti
 • %100 çözüm odaklı yaklaşım
 • %100 uygun fiyat garantisi
 • Sektörün en gelişmiş yazılımlarını satın alma imkanı
 • Güler yüzlü personel
 • Satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da teknik destek imkanı

Sizde Narbarkod firmasında market barkod sistemi satın almak istiyorsanız 0850 644 25 22 numaralı telefonu hemen arayabilirsiniz…

Tekel Barkod Programı

Tekel Barkod Programı, büfelerin ve marketlerin stok takiplerini kolaylıkla yapmak ve kayıp, kaçak olaylarını ciddi boyutlarda azaltmak amacıyla geliştirilmiş yazılımlardır…

Hemen hemen herkesin sıklıkla alışveriş yaptığı büfe ve marketler ürün çeşitliliği bakımından kısıtlı olan işletmeler olmalarına rağmen çok fazla giriş çıkış işlemi gerçekleştiğinden dolayı işletmeciler için iş takibi zor olabilmektedir. İşte bu noktada devreye giren tekel barkod programı perakende işletme sahiplerinin iş yükünü azaltmak ve verimliliği artırmak amacıyla kullanılması gereken harika programlardır.

Narbarkod farkı ile satın alacak olduğunuz tekel barkod programı benzersiz özelliklere sahip harika yazılımlardır.

Tekel Barkod Programı Avantajları

 • Kolay bir şekilde stok takibi yapabilmenize olanak tanır.
 • Tekel ürünlerinizi satışı ve takibi tekel barkod programı sayesinde oldukça kolay olmaktadır.
 • Kar-zarar durumunuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.
 • Günlük, aylık ve yıllık hatta iki tarih arasındaki satış raporlarının çıkarabilirsiniz.
 • Tekel barkod programı, iş verimliliğinizi artırarak zamandan tasarruf etmenize olanak tanır.
 • Kayıp ve kaçakların önüne geçerek gereksiz maliyetlerden kurtulacak bu sayede karlılığınızı ciddi oranlarda artıracaksınız.

Tekel barkod programı yukarıda saymış olduğumuz avantajların yanı sıra daha birçok konuda büfe ve market sahiplerinin işini kolaylaştırmaktadır.

Tekel Barkod Programı Satın Al

Tekel Barkod Programi
TEKEL BARKOD PROGRAMI

Tekel barkod programı işletmenizin iş yükünü hafifletmek ve verimliliğinizi artırmak için oldukça önemli programlardır. Bu nedenle bu tür yazılımları satın alacağınız firmaları da iyi seçmelisiniz. Narbarkod firması bu alanda 35 yıllık köklü bir tecrübeye sahiptir. Narbarkod farkı ile satın alacak olduğunuz tekel barkod programı marketinizin veya büfenizin adeta en önemli unsuru olacak.

Tekel barkod programı satın almak ve barkod programları hakkında detaylı bilgi almak için 0850 644 25 22 numaralı telefonu arayabilirsiniz.