Anasayfa / barkod programı / Maliyet Hesaplama Programı

Maliyet Hesaplama Programı

Maliyet Hesaplama Programı uygun maliyet avantajları ile sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Uzman yazılımcılarımız tarafından geliştirilen Maliyet Hesaplama Programı ile birim başı karı net olarak hesaplayıp işletmenizin nasıl bir yolda olduğunu net olarak görebilirsiniz.

Bir Hayli rotadan avantaj sağlayan Maliyet hesaplama yazılımları deponuzdaki malların toplam tutarını görebilmenize imkân tanımaktadır. Personellerin yapmış oldukları satışların toplamını da yine maliyet hesaplama yazılımı ile görebilirsiniz.

Maliyet Hesaplama Programı Özellikleri

Birim başı kar hesaplama
Gün sonu ciro görebilme
Ambardaki malların toplam tutarını hesaplayabilme
Dokunmatik ekran
Ne kadarlık satış yapıldığı ve bunlardan ne kadarlık kar elde edildiğini görebilme
Uzaktan satışları takip edebilme
Kar oranını istediğiniz şekilde tanımlayabilme
Yapılan satışların takibini yapabilme
Maliyetlerin hesaplanması
Personel fiyatlarını hesaplayabilme
Maliyet hesaplama programı ile yukarıyada saymış olduğumuz tüm özellikleri işletmenize dâhil edebilirsiniz. Uygun maliyet avantajları ile satışa sunulan bu yazılımlar ile zamandan ciddi bir şekilde tasarruf elde edebileceksiniz. Uzun bir maliyet-kar analizi yapma yarıyılları geride kaldı artık maliyet hesaplama yazılımları ile saniyeler içerisinde bir mahsulden ne kadar kar elde etmeniz gerektiğini, bir mahsulün maliyetini belirleme ve daha bir hayli kar-zarar tahlilini geliştirilen maliyet hesaplama programları ile yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Barkod Programı, Takip Sistemleri başlıklı makalemizde barkod programı, stok proğramı ve stok takip takip hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

WhatsApp Image 2019-01-17 at 13.52.53

Barkod Etiket Yazma Programı

Barkodlu Etiket Nedir? Barkodlu etiket,  ürünlerin fiyatlarını sistem üzerinden gerekli yapıları kullanarak öğrenmeyi ve kullanmayı …