Anasayfa / barkod programı / Tekirdağ Barkod Sistemi

Tekirdağ Barkod Sistemi

Tekirdağ yazılım ve teknoloji açısından güçlenmekte olan gözde illerimizden biridir. İlimizde bulunan işletme sayısınında diğer illere oranla 2018 yılında kat kat artacağı gözlemlenmektedir.

Tekirdağ barkod sistemi yıllara göre baz alındıkça yeni çıkan yazılım ürünlerinde %100 uyum niteliği taşıyan belgelerle onaylanmıştır, her gün sistem destek uzmanlarımız ve profesyonel analiz takımımızla Türkiye de görülen, görülmekte olan market yazılımları, market şarküteri programları, muhasebe otomasyon yazılımları, kasiyer takip sistemleri ile bunların cari, kayıp, ürün listesi ve bir çok alanla çalışmalarımız her geçen gün arttırarak müşterilerimize kayıpsız ileri düzey teknoloji ile hizmet vermekteyiz. Şirket anlayışımız müşteri desteğinin hiç bir zaman kesilmeden ilk gün ki gibi aynı mutlulukla sağlanmasıdır.

1000 lerce referans, binlerce mutlu müşteri Tekirdağ Barkod sistemi fiyatları ve kurulum için bizi 0850 644 25 22 – 0552 231 66 67 numaralardan arayabilirsiniz. Mutlu bir aile tablosuna sizde katılın…

Bir önceki yazımız olan Mağaza Barkod Programı başlıklı makalemizde barkod, barkod programı ve mağaza hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

WhatsApp Image 2019-01-17 at 13.52.53

Barkod Etiket Yazma Programı

Barkodlu Etiket Nedir? Barkodlu etiket,  ürünlerin fiyatlarını sistem üzerinden gerekli yapıları kullanarak öğrenmeyi ve kullanmayı …