fbpx

Etiket Arşivi: hızlı satış programı

Barkod Sistemi Ne Kadara Kurulur?

Barkod Sistemi Ne Kadara Kurulur?

İşletmeler hızlıca gelişen teknolojinin nimetlerinden en aktif bir şekilde faydalanan yapılardır. Burada  bahsi geçen yaklaşık 80 yıllık bir geçmişe sahip olan barkod ise firmaların işlerine oldukça yarayan ve tedarik zincirinde kendine büyük bir yer edinen bir esistem olmuştur.  Barkodu satış, personel takibi, ürün takibi, depo yönetimi gibi pek çok noktada aktif olarak kullanabiliyor oluşumuz onu tedarik zincirinin temel yapı taşlarından yapan yegane sebeplerden biridir.

Barkod Sistemi Önemi Nedir?

İşletmelerin giderlerini, stoklarını, tedarikçi firmalarını, müşterilerini ve onların detaylarını, çalışanlarının kazançlarını, çalışanların aylık ve günlük performanslarını kısacası iş ile ilgili her şeyi inceleyebildikleri sistemlere barkod sistemleri denmektedir.

Bu sistem aracılığıyla iş yerinizdeki otoriteniz artmakta ve tek merkezden bütün işletmeyi yönetebilmektesiniz. Ürünlerin bütün alış ve satış detaylarını da grafiksel olarak inceleyebileceğiniz barkod sistemleri sayesinde kar zarar durumunuzu inceleyebilir ve ona göre pozisyon alabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda pek çok sektörde yüksek kar marjları söz konusu olduğundan ötürü kayıp kaçak oluşturan ya da fire vermenize sebep olan personellere göz yumulabilmekteydi. Ancak e-ticaret gibi farklı alanlardaki gelişimin tedarik zinciri ve lojistik kavramına etkisi sebebiyle artık maalesef ekmek aslanın ağzında ve sizin yapmanız gereken de o ekmeği alabilmektir. Bunun da üstesinden daha sistemsel bir çalışma ve doğal olarak da barkod sistemi aracılığıyla gelebilmektesiniz.

Barkod Sistemi Kurulumu

Narbarkod olarak bizler Türkiye’nin her yerine tam kurulum gerçekleştirmekte olup, sizlere en iyi şekilde çalışabilme imkanı sunmaktayız. Sektörde uzman yazılım geliştirici ekibimizin tasarladığı ve sizlerin işiniz gereği tüm ihtiyaçlarınızın düşünüldüğü barkod sistemi ile işiniz tam olarak patronu olabilirsiniz.

İstediğiniz her raporu anlık olarak alabilme imkanı sizlere stratejik karar alımı sırasında daha aktif bir rol oynama şansı ve objektif olabilme olanağı sunmaktadır. Günlük olarak yapılan yedeklemeler sayesinde ise daha önceden yaptığınız işlemleri olası donanımsal arızalarda kaybetmenize engel olmaktadır.

Herhangi bir donanım arızası durumunda yeni donanımla ya da onarılmış eski donanımla kaldığınız yerden devam edebilir, hiçbir veri kaybı yaşamamış olursunuz.

Barkodlu Satış Yazılımı

Barkodlu Satış Yazılımı

İşletmenizdeki bütün stokları kontrol etmek büyük küçük fark etmeden bütün işletmelerin genel sorunudur. Depolara giren bütün ürünleri takip etmek eş zamanlı olarak çıkan ürünleri ve sayısını bilmek manuel yolla son derece zordur. Barkodlu satış yazılımı bu zorlukların üstesinden gelebilmektedir.

Barkodlu Satış Yazılımı İle Neler Yapılabilir?

Deponuza giren ve çıkan bütün ürünlerin stok takibini yapabilirsiniz. Faturalarınızı da bu sistem sayesinde yönetebilirsiniz. Bu sayede deponuzda açık vermez üstelik ihtiyacınız olan ve olmayan ürünleri kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Depoda açık verme birçok işletmenin en büyük problemlerindendir. Bu problemin önüne geçmenin yolu barkodlu satış yazılımıdır. Bu yazılım sayesinde deponuzdaki en küçük üründen en büyük ürüne kadar her şeyin kontrolü sizde olur. Birden fazla depoyu tek bir sistem üzerinden kontrol edebilirsiniz böylece tedarikçilerden fazla ürün istemek zorunda kalmaz bütçenizi gereğinden fazla zorlamazsınız. Bütün depolardaki ürün giriş çıkışından haberdar olmak ve ürün alım satımını kontrol etmek size hem zamandan hem paradan tasarruf sağlayacaktır. Barkodlu satış yazılımı iş yükünüzü azaltır. İş gücünüzü en yüksek seviyede kullanmanızı sağlar. Ürün alım satımını detaylı bir rapor olarak görebilirsiniz. Mobil kontrol sayesinde kasiyer takibi yapabilir birden fazla depodaki ürün giriş çıkışını takip edebilir ve bütün fatura bilginizi saklayabilirsiniz.Barkodlu ürünlerle çalışan ve yeni sisteme ayak uyduran bütün işletmeler satışlarını arttırmakta ve daha düzenli gelir elde etmektedir. Barkodlu satış yazılımı işlerinizi kolaylaştırır. Barkodlu ürünler sayesinde müşteri ve tedarikçilerinizin alım satımını en yüksek düzeyde kontrol edersiniz. Depoları manuel olarak kontrol etmek bütün iş sahiplerinin korkusudur. Depoda ürün açığı vermek, tedarikçiden eksik ya da fazla ürün almak, müşterilere istediği ürünleri bulamamak barkodlu satış yazılımları sayesinde artık problem değil. Hem iş gücünden tasarruf edeceksiniz hem zamandan hem deponuzu gereksiz kullanmayacak en verimli şekilde kullanacaksınız. Ürün giriş çıkışını anlık kontrol etmek işletmenizi büyütmenize gelirinizi arttırmanıza neden olacak. Barkodlu satış yazılımları sayesinde binlerce işletme zaman ve alan tasarrufu sayesinde gelirini arttırmakta. Sizler de teknolojiye uyum sağlayıp işletmenizi geleceğe taşıyın.

Yazarkasa Barkodlu Programı

Günümüzde perakendecilik üst seviyeye çıkmış ve artık barkod sistemi kullanmak bir gereklilik
olmuştur. Barkod Programı ,Emeli sizlere hizmet vermek olan Narbarkod alanında uzman kadrosuyla siz bedelli
alıcılarına 15 senelik deneyimi ve bilgi birikimyle hizmet vermektedir. Üstelik çok uygun maliyet
ve ödeme alternatifleriyle.Stok Takibi,  İş yeri sahiplerinin bildiği üzere süratli ve yanılgısız harekât yapmak bir
zorunluluktur.Narbarkod işte bu nokta geliştirmiş olduğu market ve mağaza otomasyon sistemi
ile alıcının memnuniyetini kazanmış elit bir işletmedir.
barkod programı

Satis1 Stokhareketler

Stok Takip Sistemi

Stok Takip sistemi ile tüm stoklarınızı kayıt altında tutabilirsiniz. Barkodladığınız ürünlerle hem zamandan tasarruf eder hemde müşterilerinizi hızlı bir şekilde yollayabilirsiniz,Barkod Programı Her bir stoğun detaylı raporunu görebilir, gün, hafta, ay bazında detaylı raporlar görebilirsiniz, Stoklarınızı en hızlı şekilde kaydedebilir, kaç adet ürün sattığınızı ne kadar kar ettiğinizi izleyebilirsiniz. Stok Programı
stok takip programı

 

Barkod Depo Takip Programı

Ambarınızın genişliği işlerinizin nasıl darmadağınık bir hal alabileceği ile alakalı ipuçları verir. Bilgisayarda kumpaslı kayıt yakalamak değişik vaziyetlerde işinizi kurtarabilir. Ambar sistemi stok işleyişlerinin kumpasını sağlar. Ambara gelen mülklerin belirli dokümanı olmalıdır.Barkod Programı,  Fatura yada irsaliye olarak evrağınıza göre giriş yapacak modül seçilerek operasyon hakikatleştirilir. Stok hareket modülünde yaptığınız girişi hakimiyet edebilirsiniz. Ambar programları narmobil elterminalleriyle geçimlilik gösterir. Aktarma operasyonu yapıldığında ambarınızdaki stoktan transfer yapmış olursunuz.

Sisteminizde birden fazla ambar belirleyebilirsiniz. Mesela iadeye çıkan mahsuller için belirleyeceğiniz iade ambarla bozuk mahsullerinizin de stoğunu yakalayabilirsiniz. Stok Takibi Ya da sisteminizin olduğu değişik bir yerdeki ambarı değişik bir kod vererek belirleyebilirsiniz. Ambarlar arası transferlerle de mahsullerin çıkışını evraklandırabilirsiniz. Fatura girişlerinde ambar kısmı bulunur. Bu kısım değişmezlenerek oluşabilecek kusurların önüne geçebilirsiniz. Depo Barkod Sistemi
depo barkod sistemi

Sevk irsaliyeleri kullanılarak ambarlardan mağazalara sevkiyat yapılabilir. Hızlı Satış Programı Ambar giriş kodu ve ambar çıkış kodu doğru tanımlanmalıdır. Her lüzumunuza yanıt veren kutu programlar yanlış girişlerinize derman olamaz. Yaptığınız harekâtlarda dikkatli olmak oluşabilecek kusurlar neticesinde doğacak iş yükünün yasaklanması demektir

Online Stok Takibi

Yazarkasa ve terazilerle tam uyumluluğu  sayesinde kolay tartım ve satış imkanı sunar.

Hızlı giriş ve satış prensibine göre oluşturulmuş yapısı ile fatura ekranında barkod okuyucularla giriş ve çıkışlar hızlıca yapılabilir. Barkod programı, stok takibi, Ürün ve fiyat etiketleri ister barkodlu isterse barkodsuz olarak istenilen yazıcıdan kolay tasarım yapılarak basabilirsiniz.

hızlı satış programı

Online Takipli Barkod Programı

Yazarkasa ve terazilerle tam uyumluluğu  sayesinde kolay tartım ve satış imkanı sunar.

Hızlı giriş ve satış prensibine göre oluşturulmuş yapısı ile fatura ekranındabarkod okuyucularla giriş ve çıkışlar hızlıca yapılabilir. Ürün ve fiyat etiketleri ister barkodlu isterse barkodsuz olarak istenilen yazıcıdan kolay tasarım yapılarak basabilirsiniz.

hızlı satış programı

Girisfis Stokhareketler

Yazarkasa Pos Entegrasyonu

Narbarkod pek çok firmanın ihtiyacına yanıt verecek seviyede geliştirdiği stok takip programları ve barkod programı ile hizmet vermektedir. Yazarkasa pos yazılımı Bugüne kadar binlerce market hipermarket restaurant otel motel mağaza fast food turistik kuruluş restoran pastane fabrika sağlık kurumuların işlerini kusursuz hızlı ve tehlikesiz yapabilmeleri için ayrıntılı programıyla seçim edilmektedir.

Ticari işletmeler için çok ehemmiyetli olan stok takip programı nitelikli ve emin programıyla Narbarkod tarafından en iyi biçimde desteklenmektedir.Hızlı satış progamı
hızlı satış programı

Perakende sektörünün neredeyse esasını oluşturan Stok takip sistemi süratli ve kusursuz olarak giriş ve satış operasyonlarında kullanılmak zorundadır. Stok Takibi Kullanımdaki basitliği ve barkodla birleşen tamlığıyla Narbarkod yoğun iş temposunu eksilten bir otomasyon sistemidir.

Giyim Mağazası Programı

Barkod sistemleri Stok takibi Mağazalar için en güç işlerdendir. Bilgisayardaki stokla mağazadaki stok yakalamıyorsa yapılacak en iyi şey aynı gruptaki tüm mahsulleri saymaktır. Mahsuller arasında karmaşıklık olabilir. Bu sayım içinse alış-satış işlerinin bitmesi zorunludur.Barkod Programı Satış devam ederken sayım yapılırsa net rakamı bulamayız. Doğru stok takibi mağazanızı hasara uğramaktan kurtaracağı için fatura giriş çıkışlarına azami itina gösterilmelidir. barkod sistemi ile Özellikle değişik ambarlarınız varsa her birinin kaydı değişik yakalanacağından işaretlediğiniz doğru ambar numarası sıhhatli stok takibi sağlayacaktır.

Satis1 Stoklistesi

giyim mağazası hızlı satış programı

Mağaza Programı Satış raporlamalarıyla günlük cironuzu takip edebilir. Artan ya da eksilen vaziyetine göre farklı satış etkinlikleri oluşturabilirsiniz. Programınızda her türlü yazıcıyı belirleyerek barkot basımı, fatura çıktısı alımı, makbuz yazdırma harekâtları reelleştirebilirsiniz.Stok Takibi Mağazadaki kasiyer takibi en ehemmiyetli mevzulardandır burada en ehemmiyetli hadise barkod sistemi ile birlikte bilgisayarı izleyebilecek açıda bir kameradır, Dilerseniz programa uzaktan bağlanıp anlık satışları görebilir, raporları anlık izleyebilirsiniz.