Barkod Satış Programı

Barkod Satış Programı Hakkında Bilgi

Market, Süpermarket, Tekel, Bakkal gibi şirketlerinizin stok takibini ve genel gider takiplerinizi NarEko programınızdan basitçe takip edebilirsiniz.

Süratli giriş ve satış ilkesine göre oluşturulmuş yapısı ile fatura ekranında barkod okuyucularla giriş ve çıkışlar süratlice yapılabilir. Ürün ve maliyet yaftaları ister barkodlu isterse barkodsuz olarak istenilen yazıcıdan basit tasarım yapılarak basabilirsiniz.

Şirketlerin artık satış harekâtlarında teknolojinin her türlü nimetinden yararlanması koşul. Barkod sistemi de bu alanda gidilebilecek belki de ilk noktalardan birisidir. Barkod sistemi ile beraber kullanabileceğiniz ve bir hayli şeyi basitlikle takip edebileceğiniz bir barkod programı] ile beraber sizler de bir hayli operasyonu süratlendireceğiniz gibi ayrıntılı rapor yaşamına da merhaba diyebilirsiniz.

Barkodlu satışın çok büyük yararları vardır, bunların en başında da kar hasar, çek bono ve banka operasyonları gibi harekâtların çok daha fazla otomatikleşiyor olmasıdır. Ayrıca tüm bunların yanı gizeme stok sayma gibi bir işi de artık barkod sistemi ile bakiye gömebilirsiniz. Bir ekran üzerinden tüm kar ve hasar tahlillerinizi takip etmek bunun yanı gizeme stoklarınızın anlık takibini hakikatleştirmek kulağa güzel gelmiyor mu?

Şayet siz de bu mevzuya katılıyorsanız şirketinize bir an evvel bir barkod sistemi ve bir barkod programı alarak bu özelliklerin hepsinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik büyüyen teknoloji sayesinde artık barkod sistemleri çok minik maliyetler ile satın alınabiliyor.