Barkod Sistemi Ne Kadara Kurulur?

, ,
WhatsApp Image 2019 02 19 at 09.47.19

Barkod Sistemi Ne Kadara Kurulur?

İşletmeler hızlıca gelişen teknolojinin nimetlerinden en aktif bir şekilde faydalanan yapılardır. Burada  bahsi geçen yaklaşık 80 yıllık bir geçmişe sahip olan barkod ise firmaların işlerine oldukça yarayan ve tedarik zincirinde kendine büyük bir yer edinen bir esistem olmuştur.  Barkodu satış, personel takibi, ürün takibi, depo yönetimi gibi pek çok noktada aktif olarak kullanabiliyor oluşumuz onu tedarik zincirinin temel yapı taşlarından yapan yegane sebeplerden biridir.

Barkod Sistemi Önemi Nedir?

İşletmelerin giderlerini, stoklarını, tedarikçi firmalarını, müşterilerini ve onların detaylarını, çalışanlarının kazançlarını, çalışanların aylık ve günlük performanslarını kısacası iş ile ilgili her şeyi inceleyebildikleri sistemlere barkod sistemleri denmektedir.

Bu sistem aracılığıyla iş yerinizdeki otoriteniz artmakta ve tek merkezden bütün işletmeyi yönetebilmektesiniz. Ürünlerin bütün alış ve satış detaylarını da grafiksel olarak inceleyebileceğiniz barkod sistemleri sayesinde kar zarar durumunuzu inceleyebilir ve ona göre pozisyon alabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda pek çok sektörde yüksek kar marjları söz konusu olduğundan ötürü kayıp kaçak oluşturan ya da fire vermenize sebep olan personellere göz yumulabilmekteydi. Ancak e-ticaret gibi farklı alanlardaki gelişimin tedarik zinciri ve lojistik kavramına etkisi sebebiyle artık maalesef ekmek aslanın ağzında ve sizin yapmanız gereken de o ekmeği alabilmektir. Bunun da üstesinden daha sistemsel bir çalışma ve doğal olarak da barkod sistemi aracılığıyla gelebilmektesiniz.

Barkod Sistemi Kurulumu

Narbarkod olarak bizler Türkiye’nin her yerine tam kurulum gerçekleştirmekte olup, sizlere en iyi şekilde çalışabilme imkanı sunmaktayız. Sektörde uzman yazılım geliştirici ekibimizin tasarladığı ve sizlerin işiniz gereği tüm ihtiyaçlarınızın düşünüldüğü barkod sistemi ile işiniz tam olarak patronu olabilirsiniz.

İstediğiniz her raporu anlık olarak alabilme imkanı sizlere stratejik karar alımı sırasında daha aktif bir rol oynama şansı ve objektif olabilme olanağı sunmaktadır. Günlük olarak yapılan yedeklemeler sayesinde ise daha önceden yaptığınız işlemleri olası donanımsal arızalarda kaybetmenize engel olmaktadır.

Herhangi bir donanım arızası durumunda yeni donanımla ya da onarılmış eski donanımla kaldığınız yerden devam edebilir, hiçbir veri kaybı yaşamamış olursunuz.