fbpx

Etiket Arşivi: giyim hızlı satış

Giyim Barkod Takibi

Mağaza Programı Satış raporlamalarıyla günlük cironuzu takip edebilir. Artan ya da azalan durumuna göre değişik satış aktiviteleri oluşturabilirsiniz. Programınızda her türlü yazıcıyı tanımlayarak barkot basımı, fatura çıktısı alımı, fiş yazdırma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Barkod ProgramıMağazadaki kasiyer takibi en önemli konulardandır burada en önemli olay barkod sistemi ile beraber bilgisayarı izleyebilecek açıda bir kameradır, Dilerseniz programa uzaktan bağlanıp anlık satışları görebilir, raporları anlık izleyebilirsiniz.Stok Takibi

giyim mağazası hızlı satış programı

Satis1 Stoklistesi Stokhareketler Detaystok Girisfis

Kozmetik ve Butik Programları

Kozmetik ve butik satış konusunda yenilikçi teknolojilere ihtiyaç duyan bir ticaret alanıdır. Bunun en temel nedeni bahsi geçen kozmetik ve butik ürünlerinin değişken ve çok seçenekli olmasıdır. Seçenekler çoğalıp değişkenlik artınca ister istemez mağaza sahiplerinde kozmetik ve butik barkod sistemi ihtiyacı doğmuştur. Bu ihtiyacı körükleyen en temel neden en başta da bahsettiğimiz gibi değişkenlik ve artan seçeneklerdir. Öyle ki kozmetik ve butik mağazalarındaki stok durumu ürün çeşitlilikleri listelenecek ya da takip edilecek kadar az değildir. Personel tarafından teknoloji göz ardı edilerek takip edilmeye kalksa bile bu işletmecinin işlerinin aksamasın ve bu nedenle satış profilinin kötü anlamda etkilenmesine olanak sağlamaktadır.

Kötü etkilenen satış profili, konu kozmetik ve butik olunca sürpriz olmayacaktır. Kozmetik ve butik programları ile tanışmamış bir işletme müşterilerine yenilikçi ürünler sunamayacağı gibi ürün eksikliklerinden de anında bir haber olamayacaktır. Anında stok sonu bilgisini alamayan işletmeciler bunu ancak müşteri taleplerinde fark edip bu talepler sonrası ürün tedarik edecek ve sadece bu bağlamda bile birden fazla ürünün satışının mümkün olmamasına neden olacaktır.

Tüm bunların yanında yaşadığımız teknoloji çağında sosyal medya ve benzeri mecralarda bireysel olarak tanıtılan ürünlerde görülen anlık satışlar kozmetik ve butik programlarından yoksun işletmecileri zor durumda bırakacaktır. Öte yandan bu ürünler üzerinde yapılması düşünülen indirim vb. kampanyalar anlık olarak gerçekleştirilmek istendiğinde iç giyim ve butik programları ihtiyacı kendini mutlak bir şekilde gösterecektir.
Kozmetik ve butik yazılım fiyatları kullanımını zorunlu kılan bir başka faktör ise mağaza sahiplerinin müşterilerine sunmak istedikleri bireysel avantajlardır. Bu avantajlar gerek para puan kartları gerek direk müşteri bilgilerinden oluşturulacak sistem kaydı ile sağlanmaktadır. Bu sayede hem müşterilerin genel profilleri kayıt altına alınırken diğer yandan da bu müşterilere yaptıkları harcamalara ya da doğum günü gibi özel günler göz önünde bulundurularak indirim fırsatları sunulmaktadır.

Sonuç olarak kozmetik ve butik programları tüm olasılıklar göz önünde bulundurulduğunda çağımız için vaz geçilmez birer gereksinimdir. Bu gereksinim işletmeci için büyük avantajlar sunmakla kalmayıp aynı zamanda müşterilerin işletmelerden memnuniyetle ayrılmasını sağlayacaktır.
www.narbarkod.com