Restaurant Adisyon Sistemleri

Restaurant Adisyon Sistemi

Restoranlara aileleriyle birlikte güzel bir akşam yemeği yemek isteyen insanlar gelmektedirler ve bu kişiler nezih, sakin, iyi bir hizmet sağlayan ve güzel bir damak zevki veren yerleri tercih etmektedirler. Müşteriler burada geçirdikleri zaman boyunca kendilerini rahat hissetmek istemekte ve iyi bir hizmet beklemektedirler.  Burada garsonların üzerine büyük bir iş yükü binmektedir. Örnek vermek gerekirse standart bir çekirdek aile; anne, baba ve çocuklardan oluşmaktadır. Burada iki tane çocuk olduğunu varsayarsak sadece bir masadan 4 kişi için sipariş ve en az 8 farklı çeşit yemek isteği gelecektir.  Yoğun saatlerde bir garson için bu çok ağır bir yük durumudur.  Kağıda sipariş alınarak adisyon oluşturulan dönemlerde ise böyle bir yoğunlukta karışıklık olmaması içten bile değildir. Restoran mobil adisyon sistemleri ise tam da bu noktada garsonların üzerinden bu ağır yükü alabilmek adına tasarlanmıştır.

Restoran Mobil Adisyon Kullanımının Şirketler İçin Sağladığı Yararlar Nelerdir?

Kağıt ve kalemle sipariş alınan dönemlerde yoğu saat aralıklarında garsonlar istemsiz bir şekilde pek çok karışıklığa sebebiyet vermekteydi. Yanlış siparişler, eksik adisyonlar derken işletmeler ve müşteriler pek çok yönden zarara uğramaktaydı. Bilişimin gelişimiyle beraber bu işlem büyük oranda çözüldü ve garsonlar artık sipariş alma işlemini mobil tabletler aracılığıyla gerçekleştirmektedirler. Hazırlanan arayüz sayesinde birkaç tık ile çok kolay bir biçimde sipariş alınabilmektedir. Bu siparişler anlık olarak sisteme yönlendirilerek aşçıların siparişleri hızlıca hazırlamasına sebebiyet verebilmektedir. Bu şekilde yüksek bir hıza erişerek müşterilerinize kaliteli biz hizmeti yüksek bir hız üzerinden sağlayabilmektesiniz.

Restoran Mobil Adisyon

  • Tabletler, cep telefonları gibi pek çok mobil cihaz aracılığıyla sisteme erişebilme, sistemin bütün özelliklerini kullanabilme şansına sahip olmaktasınız.
  • Nerede olursanız olun yine de sistem üzerinden çalışanlarınızı ve işletmenizi denetleyebilme özelliğine sahip olmaktasınız.
  • Çok fazla tekrarlanan işlemleri hızlı tuş modülüne tanımlayarak birkaç dokunuşla siparişleri hızlıca gerçekleştirebilme özelliğine sahip olmaktasınız.
  • Ağ tabanı üzerinden şirketiniz bünyesindeki diğer yazılımlarla veri aktarımı gerçekleştirerek manuel aktarım yapmadan da verilerinize erişebilme özelliğine sahip olmaktasınız.