fbpx

Etiket Arşivi: restoran programı

Restaurant Adisyon Sistemleri

Restaurant Adisyon Sistemi

Restoranlara aileleriyle birlikte güzel bir akşam yemeği yemek isteyen insanlar gelmektedirler ve bu kişiler nezih, sakin, iyi bir hizmet sağlayan ve güzel bir damak zevki veren yerleri tercih etmektedirler. Müşteriler burada geçirdikleri zaman boyunca kendilerini rahat hissetmek istemekte ve iyi bir hizmet beklemektedirler.  Burada garsonların üzerine büyük bir iş yükü binmektedir. Örnek vermek gerekirse standart bir çekirdek aile; anne, baba ve çocuklardan oluşmaktadır. Burada iki tane çocuk olduğunu varsayarsak sadece bir masadan 4 kişi için sipariş ve en az 8 farklı çeşit yemek isteği gelecektir.  Yoğun saatlerde bir garson için bu çok ağır bir yük durumudur.  Kağıda sipariş alınarak adisyon oluşturulan dönemlerde ise böyle bir yoğunlukta karışıklık olmaması içten bile değildir. Restoran mobil adisyon sistemleri ise tam da bu noktada garsonların üzerinden bu ağır yükü alabilmek adına tasarlanmıştır.

Restoran Mobil Adisyon Kullanımının Şirketler İçin Sağladığı Yararlar Nelerdir?

Kağıt ve kalemle sipariş alınan dönemlerde yoğu saat aralıklarında garsonlar istemsiz bir şekilde pek çok karışıklığa sebebiyet vermekteydi. Yanlış siparişler, eksik adisyonlar derken işletmeler ve müşteriler pek çok yönden zarara uğramaktaydı. Bilişimin gelişimiyle beraber bu işlem büyük oranda çözüldü ve garsonlar artık sipariş alma işlemini mobil tabletler aracılığıyla gerçekleştirmektedirler. Hazırlanan arayüz sayesinde birkaç tık ile çok kolay bir biçimde sipariş alınabilmektedir. Bu siparişler anlık olarak sisteme yönlendirilerek aşçıların siparişleri hızlıca hazırlamasına sebebiyet verebilmektedir. Bu şekilde yüksek bir hıza erişerek müşterilerinize kaliteli biz hizmeti yüksek bir hız üzerinden sağlayabilmektesiniz.

Restoran Mobil Adisyon

 • Tabletler, cep telefonları gibi pek çok mobil cihaz aracılığıyla sisteme erişebilme, sistemin bütün özelliklerini kullanabilme şansına sahip olmaktasınız.
 • Nerede olursanız olun yine de sistem üzerinden çalışanlarınızı ve işletmenizi denetleyebilme özelliğine sahip olmaktasınız.
 • Çok fazla tekrarlanan işlemleri hızlı tuş modülüne tanımlayarak birkaç dokunuşla siparişleri hızlıca gerçekleştirebilme özelliğine sahip olmaktasınız.
 • Ağ tabanı üzerinden şirketiniz bünyesindeki diğer yazılımlarla veri aktarımı gerçekleştirerek manuel aktarım yapmadan da verilerinize erişebilme özelliğine sahip olmaktasınız.

 

Pos Sistemleri

Küçük ve büyük işletmelerin olmassa olmazı barkod sistemi firmanızdaki bütün stok giriş çıkışlarını, fatura, stok, cari, muhasebe, irsaliye ve diğer envanter bilgilerini takip edebileceğiniz, firmanızdaki kaçak durumları engeleyebileceğiniz bir sistemdir. Birden çok şubeyi tek bilgisayardan yönetebilir, giriş çıkışlarınızı takip eder, geniş rapor seçeneklerini pdf, html, jpg formatında alabilirsiniz,

Market ve Mağazalar nar misali küçücük kabuğunun içinde çok geniş ürün stoğunun bulunduğu işletmelerdir. Aradığınız her şeyi bulduğunuzda da şaşırarak bu damı var dedirten ürün yelpazesine sahiptir. Ürünlerin barkodlu olması işinize pratiklik kazandırır. Ama barkod olmayan ürünleriniz için hızlı satış imdadınıza yetişir. Stok kartına resimlerle katkı yapıldığında işiniz daha da kolaylaşır. Ama barkod programı ‘nın sağlayacağı pratiklik ve takip edilebilirlik işletmenize işlem kolaylığı sunacaktır.Pos Programı

 
barkod okutma sistemleri

Adsız
Kahve Programı

Cafe ve Restaurant Sistemleri

Restoran ve Cafe sistem programı,

Cafe ve Restoran  Sistemleri

Cafeinn Sizlere en kolay ve en stabil program keyfini sunuyor. Uzaktan takip ve patron ekranıyla satış raporlarınız anlık cep telefonunuzda. uygulamamız sayesinde hem müşterileriniz daha az bekleyecek hem çalışanlarınız daha az hata yapıp yüksek performansla çalışacak. Cafe Bar yazılımları ile işletme çalışanlarınız ve müşterileriniz daha mutlu olacak.

Masa Bazlı Adisyon Takibi
Stok Yönetimi
Kolay ve Stabil Kullanım
Caller ID Desteği (Telefon ile Sipariş)
Paket Servis Takibi
Özelleştirilebilir Masa Görünümü
Hızlı Sipariş Ekranı
Gün Sonu Raporları
Multinet Sodexho Ödeme Takibi
Yemek Sepeti Entegrasyonu
Yazarkasa İle Entegrasyon (Beko ve Hugin)
Terazi Entergasyonu
Kiosk Kullanımına Uygun.
Restoran-Bar-Pizza Gibi Alanlara Ürüne Göre Fiş Gönderebilme.
Uzaktan Takip İle Anlık Her şeyi Görebilme

12

Demo İçin Tıklayınız.

 

Mobil uygulmamız Hem Android Hem İos Ortamında Stabil Bir Şekilde Çalışmaktadır.

 

Cafe Bar Adisyon Sistemi

3.Nesil kahveciler, ingiliz pubları, cafeler ve benzeri dönemin popüler işletmeleri bu popülaritenin artışıyla büyük bir rekabet içerisine girmişlerdir. Popülaritenin artışıyla beraber işletme sayısı artmış ve işletmeler adeta kendi içlerinde bir yarışa girmişlerdir. Burada müşteri tarafında en iyi hizmeti veren kazanmaktadır. En iyi hizmeti verebilmek için güler yüzlü personel, lezzetli tatlar ve en önemlisi iyi bir servis hizmeti büyük önem sağlamaktadır. İyi servis hizmeti vermek için de ilk olarak ihtiyacınız olan şey hız olmaktadır. Müşteriler kısıtlı boş zamanını sizin işletmenizde bekleyerek geçirmek istememektedir. Eş, dostlarıyla; yiyecek ve içeceklerini tüketerek, muhabbet ederek kısacası güzel zaman geçirerek boş zamanlarını harcamak istemektedirler. Bu nedenden ötürü bu yarışı kazanmak için verdiğimiz detaylara dikkat etmelisiniz.

728X90

Cafe Bar Adisyon Programı Ücretleri

Barkodlu Satış pek çok işletme kuruluş esnasında “Daha sonra alırız, biraz işler ileyince alırız” gibi söylemler türetmektedir. Ancak daha hızlı bir büyüme sergilemek adına cafe bar adisyon programı  edinmeli ve çalışma tarzını bu doğrultuda geliştirmelisiniz. İlerleyen zamanlarda böyle bir otomasyon satın almak sizlere uyum süreci açısından bir süre zorluk çıkarabilmektedir. Ancak en baştan çalışma disiplinini sağlayarak bu konuda zorluk çekmenin önüne geçebilirsiniz.  Biz sizlere en makul fiyattan en kaliteli otomasyonu sunarak farkımızı ortaya koymuş bir firmayız ve bu yazılım üzerinizden pek çok iş yükünü alarak verdiğiniz ücreti belirli bir zaman dilimi içerisinde sizlere kat be kat geri dönderecektir.  Bu noktada bu sistemlere verilen ücrete değer mi gibisinden bir düşünce barındırmak bile amatör bir işletme tarzına sizi hızlı sürüklemektedir.

Cafe Bar Adisyon Programı Özellikleri

 • Tüm masaların hangi saatte ne sipariş verdiğine çok bassit bir şekilde ulaşabilmenizi sağlamaktadır.
 • Dünyanın her yerinden otomasyona erişlebilir ve ne kadar çok işletmeniz olursa olsun her biri üzerindeki otoritenizi koruyabilirsiniz.
 • Sınırsız hesap ve yetkinlendirme sayesinde her personelin çalışma performansını inceleyebilir ve buna göre pozisyon alabilirsiniz.
 • Satış işlemi sırasında otomatik olarak envanter kontrolü ve takibi sağlayabilirsiniz.

Cafe Otomasyon Sistemi

Beyaz yakalı çalışanların ve öğrencilerin araları değerlendirmek adına tercih ettikleri cafeler bu süre zarfında büyük bir yoğunluk yaşamaktadır. Kısıtlı zamana sahip müşteriler ise bir an önce istedikleri hizmeti alarak, bu zamanı en verimli şekilde geçirmek istemektedirler. Burada müşterilerinizin beklentilerini gerçekleştirmek çok büyük bir önem arz etmektedir. Cafe sektöründe insanlar genel olarak bir ya da iki mekan seçerler ve sürekli burada takılırlar. Size düşen görev ise ayağınıza kadar gelen müşteriye en iyi şekilde hizmet vererek onların gönlünde taht kurmaktır. Bu şekilde size sürekli olarak gelen müşteriler yani müdavimler edinebilirsiniz ve işletmenizin devamlılığını sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizde hizmetini iyi veren kurumsal bir firma imajı çizmeniz sizler adına büyük bir avantaj sağlayacaktır. Cafe otomasyon sistemi ise sizlerin işinizde bir çalışma disiplini oluşturabilmeniz adına titiz bir biçimde tasarlanmıştır. Burada disiplin profesyonel görünümlü bir imaj oluşturabilmeniz adına olmazsa olmazlardan olup profesyonel bir işletme olma yolunda en önemli adımdır.

Cafe Otomasyon Sistemi Kullanmanın İşletmeler Arasından Önemi Nedir?

Sektörde ön plana çıkabilmek ve büyüyebilmek adına en önemli faktör işyerinizde bir çalışma disiplini olmasıdır. Bu disiplini sizlere sağlayabilmek adına tasarlanan cafe otomasyon sistemi sayesinde süreçler artık çok daha basit bir hale gelecektir. Her otomasyon size istediğiniz verimi vermeyebilmektedir.  Ucuz olan  otomasyona yönelmek yerine sizlere daha çok özellik sağlayan otomasyonlara yönelmek bu adımda büyük bir sağlamaktadır. Cafe otomasyon yazılımımız sizlerin işlerine adapte olabilecek şekilde tasarlanmıştır. İstediğiniz biçimde kişiselleştirebilmekte ve disiplininizi kendiniz belirleyebilmektesiniz.

Cafe Otomasyon Sisteminin Sağladığını Avantajlar Nelerdir?

Kafenizi tek bir yazılım üzerinden istediğiniz her cihazdan yönetebilmektesiniz.  Gerek iOS işletim sistemine sahip cep telefonları, gerek android işletim sistemine sahip cep telefonları gerekse bilgisayalar üzerinden panelinize erişim sağlayabilir ve gerçek zamanlı olarak işyerinde olan biten her şeyi raporlayabilmektesiniz. Kişisel yetkilendirmeler ile hangi çalışan nasıl bir performans sergilemekte analiz edebilmektesiniz. Burada yapılan hataları da kişisel hesaplar üzerinden inceleyebilmekte ve sorumlularına gerekli işlemleri sağlayabilmektesiniz. Bunun gibi pek çok kolaylığa erişebilmek için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Cafe Sipariş Sistemi Fiyatları

Son dönemde genel olarak öğrencilerin ders çalışmak ve arkadaşlarıyla boş zamanlarını verimli şekilde geçirmek adına tercih ettikleri cafeler işletmeler arasında popüler bir hale gelmiştir.  Bu noktada sektörde faaliyet gösteren işletme sayısında büyük bir artış görülmüş ve bundan kaynaklı olarak rekabet en üst seviyeye çıkmıştır.  Yüksek rekabetle baş edebilmenin en büyük yolu da müşterilerinize verdiğiniz hizmetin üst seviye olmasıdır. Burada işini severek yapan personeller ve kaliteli bir hizmet sunmak rekabet sağlayabilmeniz adına büyük önem arz etmektedir. Kaliteli hizmette en önemli ayrıntılardan biri de elbette ki hızlı bir hizmet sunmaktır. Hızlı hizmet sunmak ve bunu kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek de sizlere süreç disiplini sağlayan cafe sipariş sistemlerinden geçmektedir.  İşletmenize gelen müşterileri memnun ederek onları cafenizin müdavimi yapabilirsiniz burada yukarıda bahsedilenleri dikkate almanız yeterli olacaktır.

 

Cafe Sipariş Sistemi Fiyatları Ne Kadar?

Cafeler kuruluşu sırasında bu sistemlerin kurulumunu gerçekleştirmelidir. İşletme ilk kuruluşunda bu sistemleri kullanmaya başlarsa ilerleyen süreçlerde çok daha kolay bir uyum süreci geçirmektedir. Aksi halde otomasyona uyum sağlamanız ilk başta kullanan bir işletmeye göre çok daha kolay olacaktır. Bu yazılımı kullanan işletmeler diğerlerine nazaran çok daha hızlı bir büyüme sağlayacaktır.  Burada sizlere pek çık avantaj sunarak verdiğiniz cüzi miktardaki ödemeyi kısa sürede amorti edebilmektedir. Bizler müşteri memnuniyetini önplanda tutan bir firma olarak sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlardan sunma gayesini prensip edinmiş bulunmaktayız.

Cafe Sipariş Sistemi Özellikleri

 • Bütün masaların; hangi masa ne kadar sipariş vermiş, en son ne zaman sipariş verilmiş gibi detaylarına ulaşabilmektesiniz.
 • Gün sonunda ya da istediğiniz bir saatte o zamana kadar o masadan ne kadar kazanç sağlandığını raporlayabilmektesiniz.
 • Dünyanın neresinde olursanız olun hızlı bir biçimde sisteminize erişebilir ve cafenizi uzaktan yönetebilme şansına sahip olabilirsiniz.
 • İstenilen raporları anlık olarak alabilmektesiniz.
 • Satışlarınız sırasında diğer yazılımlarla ortak çalışarak sizlere işleyiş konusunda büyük bir ivme kazandırmaktadır.
 • Hızlıca fiş kesebilir ve masayı sonlandırabilirsiniz.

Restoran Sipariş Takip Programı

Ailesiyle birlikte güzel bir yemek isteyen insanlar bugün nezih, kurumsal ve lezzetli yemekler yapan restoranları tercih etmektedir. Burada aileler evlerinde yemek yiyor gibi hissetmek istemekte olup verilen hizmetin üst seviye olmasını beklemektedirler. Anne, baba ve çocuklar farklı farklı yemekler sipariş etmekte ve sadece bahsi geçen masayı dahi takip etmek bir garson için ekstra iş yükü anlamına gelmektedir. Kağıda not alınan ve bunun üzerinden sipariş geçilen dönemler teknolojinin yarattığı devrimler sayesinde artık çok eskide kalmış bulunmaktadır.

Neden Restoran Sipariş Takip Programı Kullanmalıyım?

Her masadan gelen farklı farklı siparişler için kağıtlara uzun uzun notlar alınan dönemlerde bu süreç garsonlar için büyük bir zaman kaybıydı. Müşteriler kendileriyle neden ilgilenilmediği üzerine söylenip dururdu. Restoran sipariş takip programı sayesinde bu süreç artık sona ermiş bulunmaktadır. Garsonlar entegre tabletler aracılığıyla siparişleri hızlı bir biçimde sisteme girmekte ve tabletler ortak ağ üzerinden veri aktarımı sağlayarak merkez bilgisayara gereken siparişleri göndermektedir. İstenilen tüm bilgileri içinde barındırarak müşterilerin ekstra isteklerini de not alabilmenize olanak sağlamaktadır. Örnek vermek gerekirse soğan istemeyen bir müşteriye soğansız şeklinde not düşerek müşterilerin ufak değişikliklerini de göz önüne alabilmenize olanak sağlamaktadır. Bu tarz bir çalışma stili sizleri müşterilerin gözünde çok daha profesyonel bir imaja sokarak bulundukları mekanı daha da sevmelerini sağlayacaktır. Günümüzde bütün steak house, ocakbaşı, alakart ve diğer tarzdaki restoranlar kendi çalışma stillerini sosyal medya üzerinden göstererek müşteri çekmek istemektedir.  Sizler de işletmenize gelen müşterilere bu görselliği sunarak müşterilerinizin devamlı olarak gelmesini sağlayabilirsiniz.

 

Cafe Otomasyon Sistemi

Restoran Sipariş Takip Programı Özellikleri Nelerdir?

 • İşletmenize gelen müşterilerin siparişlerini uzun uzadıya kalem ve kağıtla almak yerine teknolojinin yardımıyla hızlı bir biçimde alabilir ve etkin bir hizmet sunabilirsiniz.
 • Ağ tabanlı veri aktarımı sayesinde garsonlar ve ana makine koordine bir biçimde çalışmaktadır. Verilen sipariş anlık olarak diğer panellerde de görülmekte ve siparişler bu şekilde hazırlanmaktadır.
 • Hızlı tuş desteğiyle ve dokunmatik ekranlara uyum sağlaması nedeniyle bütün işlemleri hızlı bir biçimde gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır.

Cafe Restoran Uygulaması Minimum Sistem Gereksinimleri

 • 2 Gb Ram
 • En az android sürümü 6.0 destekleyen
 • İşlemci hızı 1.3 gHz
 • 3G destekli
 • Minimum ekran çözünürlüğü 1280 x 800
 • 8 Gb dahili depolama alanı