fbpx

Mobil Barkod Uygulaması

 

Geliştirmiş olduğu her yazılım ile farkını basitlikle yansıtmaya devam eden Narbarkod, barkod sistemleri sektöründe geliştirmiş olduğu Mobil Barkod Uygulaması ile iş görenlerin ve patronların iş yükünü rahatlatmakta aynı zamanda iş bereketliliğini artırmaktadır.

Ticari endişeden uzak çalışma ilkeyi ve %100 alıcı memnuniyeti odaklı hizmet kavrayışı ile sektörün enleri arasında yer alan Narbarkod, Mobil Barkod Uygulaması ile var olan hizmet niteliğini bir defa daha ispatlamayı muvaffak olmuştur. Uzman yazılımcılar tarafından geliştirilmiş olan Mobil Barkod Uygulaması bir hayli avantaj ile gelmektedir…Barkod Programı

Mobil Barkod Uygulaması Avantajları

İş yararlılığınızı yükseltir
Zaman ve mekâna bağlı kalmadan çalışabilmenizi sağlar
İş yükünüze gevşetir.
Birim başı hasılatı ve gün sonu toplam hasılatı görebilmenize imkân tanır.
Alış ve satışlarınızı online bir biçimde takip edebilmenize imkân tanır.
Ürün ve stok takibi‘ni oldukça basit bir biçimde yapabilmenizi sağlar
İşinize sürat kazandırdığı için alıcı memnuniyetini artırır.
Transfer hakikatleştirebilmenizi sağlar.
SMS ile bilgilendirme yapabilir.
Mobil barkod uygulaması yukarıyada saymış olduğumuz avantajların yanı gizeme daha bir hayli mevzuda sizlere avantajlar sağlamaktadır. Mobil Barkod Uygulaması satın almak ve uygulama hakkında ayrıntılı bilgilere erişmek için 0850 644 25 22 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Mağazam İçin Barkod Programı başlıklı makalemizde erenköy barkod programı, istanbul barkod programı ve istanbul barkod yazılımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Barkod Programı Hakkında

Barkod Programı Hakkında Barkod Programı Hakkında Gelişen teknoloji ile birlikte işleri daha kolay hale getirmek …

Barkod Sistemi

Uzun yıllardır profesyonel ekibimiz ve sektördeki tecrübemizle en kolay ve sorunsuz barkod sistemlerimizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyerek kullanımınıza sunuyoruz. Yerinde kurulum ve kurulum sonrası desteğimizle işiniz rahat etsin.