Mağaza Programı

Mağaza Programı

Profesyonel mağazalar için tasarlanmış olan mağaza programı kurumsal bir çerçevede mağaza yönetimi yapabilmenize imkân tanıyan harika programlardır…

NarShop Programı ile bütün kontrol elinizde

Kolay kullanım ve En Hızlı Arayüz ile siz müşterilerimizin vazgeçilmezi olacak.

Teknoloji hayatımızın her yerinde işlerimizi kolaylaştıran bir vasıta haline gelmiştir.  Kısaca bu teknolojinin bir ürünü olan bu sistem var işletmenizi büyütmeye, henüz da geliştirmeye, var olan işleyişlerini kolaylaştırmaya ve kontrol altında tutmanıza İmkan sağlar. Mağaza barkod perakende satış sistemi sayesinde müşterileriniz karşısında henüz profesyonel gözükecek, alıcı gözünde henüz kurumsal bir görüntüye kavuşacaksınız.

Narbarkod firması farkıyla geliştirilmiş olan mağaza programı iş akışını yönetebilmenize, stok takibi yapabilme ve müşteri hesaplarını takip edebilme gibi sayısız imkânlar sunmaktadır. Barkod sistemleri, bilgisayar, el terminalleri gibi vasıta ve gereçlerle işlenen bir sistem üzerinden hazırlanan programlardır.

Mağaza depolarında stokları göz önünde bulundurmak ve buna göre lüzumlu tedbirleri almak nihayet aşama ehemmiyetlidir. Her ne kadar manüel olarak stok takibi yapmak olası olsa da henüz nitelikli Amel sonuçlarını klasik yöntemlerle bitirmek olası değildir. Mağaza barkod sistemi, bu Amel için biçilmiş kaftan gibidir. Hem stok yönetimi, hatta ürünleri gruplandırma gibi özelliklere sahip olması işlerin henüz hızlı şekilde halledilmesine Muavin olmaktadır.

Mağazalar için en kuvvet işlerdendir. Bilgisayardaki stokla mağazadaki stok yakalamıyorsa yapılacak en iyi şey özdeş gruptaki bütün mahsulleri saymaktır. Mahsuller arasında karmaşıklık olabilir. Bu sayım içinse alış-satış işlerinin bitmesi lüzumludur. Stok takibi Satış sürek ederken sayım yapılırsa kesin rakamı bulamayız. Doğru stok takibi mağazanızı hasara uğramaktan kurtaracağı için satmaca giriş çıkışlarına azami itina gösterilmelidir. barkod sistemi ile Özellikle değişiklik ambarlarınız varsa her birinin kaydı değişiklik yakalanacağından işaretlediğiniz doğru ambar numarası sağlıklı stok takibi sağlayacaktır.

Mağaza Programı Özellikleri Nelerdir?

 1. Barkodlu satış işlemleri
 2. Fatura yazdırma
 3. Stok takibi
 4. Toptan ve perakende alış ve satış yapabilme
 5. Gider ve masrafların girişini yapabilme
 6. Müşteri ve satıcı kaydı oluşturabilme
 7. Stoklar için depo sayımı ve takibi
 8. Kar zarar analizi yapabilme
 9. Sınırsız renk ve beden tanımlama
 10. Ana işletme dışında tüm bayileri takip edebilme
 11. Kampanyalı ve indirimli ürün satışı
 12. Gün sonu kar-zar durumu
 13. Anlık satışları takip edebilme
 14. Akıllı telefonlardan satışların takibini yapabilme
 15. Kasa nakit akışını görebilme
Bunada Göz Atabilirsiniz  İstanbul Barkod Programı

Narbarkod firmasının geliştirmiş olduğu mağaza programının özelliklerini daha da çoğaltabiliriz. Mağaza programı hakkında detaylı bilgiler almak ve fiyat teklifi almak için 0850 644 25 22 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın