fbpx

Kuruyemiş Satış Programı

Teknolojik büyümeler sayesinde ticari yaşam daha tehlikesiz hale gelmiş bulunmaktadır. Bu güvenlik ise anlık olarak yakalanan kayıtlardan sağlanmaktadır. İşte bütün bu noktada programlar devreye girerek bizlere bu anlık kayıt yakalamamızı sağlamaktadır. Bugün bir hayli ticari alanda kendini has programlar planlanmaktadır.

Bunlardan biriside kuruyemiş programı olmaktadır. Bir kuruyemişçide oldukça fazla rakamda satışa hazır mahsul bulunmaktadır. Bunların sıhhatli olarak kayıt altına alınması gerekmektedir bu sayede elde bulunun mahsuller hakkında asılcı bilgiler bulunarak kar – hasar oranı takip edilmektedir. Kuruyemiş barkod programı ile aynı anda barkodlu terazi arasında irtibat kurabilir barkodlu mahsullerinizi kuruyemiş satış programı ile okutarak alıcılarınızı süratli bir biçimde uğurlayabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Depo Barkod Takibi başlıklı makalemizde barkod depo takip programı, barkodlu stok programı ücretsiz ve depo barkod sistemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Barkod Numarası Nasıl Alınır

Barkod Numarası Nasıl Alınır Barkod numarası ürün kodu ya da ürün bilgisi içermemelidir. Barkod numarası …

Barkod Sistemi

Uzun yıllardır profesyonel ekibimiz ve sektördeki tecrübemizle en kolay ve sorunsuz barkod sistemlerimizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyerek kullanımınıza sunuyoruz. Yerinde kurulum ve kurulum sonrası desteğimizle işiniz rahat etsin.