fbpx

Etiket Arşivi: barkod etiket

Barkod Etiket Yazma Programı

Barkodlu Etiket Nedir?

Barkodlu etiket,  ürünlerin fiyatlarını sistem üzerinden gerekli yapıları kullanarak öğrenmeyi ve kullanmayı hedefleyen bir yapıdır.  Bu işlemi gerçekleştirebilmek için öncelikle barkodun sisteme tanımlanması ve gerekli bilgilerin girişinin sağlanması gerekmektedir. Daha sonra bu ürünlerden herhangi birini almak isteyen müşteri; hem ürünün üzerinde bir fiyatlandırma görmektedir hem de satış esnasında personelin sadece bilgisayara barkodu okutmasıyla satın alabilecek ve fazla beklemeyecektir.  Barkodlar üzerinde satışa sunulan ürünlerin seri ve referans numaraları da bulunmaktadır.  Bu da ürünlerin üzerinden ne kadar geçerse geçsin garanti gibi sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilmesin, takibine yaramaktadır.

Barkodlu Etiket Kullanım Alanları

  • Giyim Mağazalarında ürünlerin fiyatlandırılması için
  • Manavlarda tartılan ürünün fiyatlandırılmasının sağlanması için
  • Kasaplarda tartılan et ve süt ürünlerinin fiyatlandırılmasının sağlanması için
  • Perakende satış merkezlerinde satılan ürünlerin fiyatlandırılmasının sağlanması için

Barkod Etiket Basma Programı Avantajları

  • Ürünlerin üretiminin ve satışının üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin barkod etiketi üzerinde bulunduğu sürrece takip edilebilmesini sağlamaktadır.
  • Elektronik cihazlar gibi ürünlerde üzerinde IMEI, seri no, referans no gibi detayları barındırmaktadır. Bu bilgiler üzerinden ürünün nerede ne zaman üretildiği öğrenilebilmektedir ve ne kadar garanti süresi kaldığını anlayabilmekteyiz.
  • Elektronik terazi gibi komponentler ile entegre çalışabildiği için tartılan bir ürünü kilogram birim fiyatı üzerinden otomatik olarak hesaplayabilir ve satış esnasında sizlere büyük kolaylıklar sağlayabilmektedir.
  • Farklı ebatlarda, her ürüne uygun biçimde barkod etiket şablonları seçimi sağlayabilir ve en uygun etiketi ürünleriniz için oluşturabilirsiniz.

Barkodlu Etiket Basma Programı Satın Almak İstiyorum

Barkodlu etiket basma programı sizleri envanterinizdeki bütün ürünler üzerinde daha otoriter bir hale getirmek konusunda aktif bir rol oynayacaktır.  Barkodlama işlemi sayesinde satıştan, ürün stok yönetimine kadar her alanda ürünlerinizin durumunu ve gelecek pozisyonlarını kontrol edebilmektesiniz. Bizimle iletişime geçerek anahtar teslim bir şekilde barkodlu etiket basma programı alabilir ve ürünlerinizde kendi etiketlerinizin kullanımına başlayabilirsiniz. Barkod okuyucularla entegre çalışan bu sistemi kullanarak satış ve stok sayım işlemlerinize hız kazandırmak tamamen sizlerin elinde.

Kırtasiye Barkod Programı

Kırtasiye barkod programı ile ürün giriş – çıkışlarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Stoklarınızı yönetebilir , raporlar sekmesinden en çok satılan ürünlerinize bakabilirsiniz. Dilerseniz stok kritik miktar belirleyerek Narbarkod sisteminin sizi önceden uyarmasını sağlayabilirsinizPembecida2

Hangi ürün hangi nerede sorusunun cevabını saniyeler içerisinde NarBarkod programı ile alabilirsiniz. Narbarkod yazılımı ile ürünlerinizde barkod olmasa dahi ürünlerinize barkod tanımlayabilirsiniz.  Dilerseniz Firmamız referanslarıyla rakiplerinin bir adım önündedir.

ÖZEL YAZILIM

Özel Yazılım; İşletmenizin vizyonuna ulaşması, belirlenen hedefler doğrultusunda yüksek başarılar elde etmesini sağlamak istiyorsanız, kesinlikle şirketinize uygun bir özel yazılım tasarımı için bizimle  irtibata geçmelisiniz.

 

Standart veriler göz önüne alınıp bunlara uygun yazılan programlar tam olarak istenileni verememesinden dolayı özel yazılım‘lara olan ihtiyacı arttırmıştır.

 

Özel yazılım, ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilip güncellenebilen, zaman tasarrufu sağlayan, maddi olarak tasarruf sağlayan, stok takibini kolaylaştıran, barkod programı,  anlık olarak dilediğin yerden kontrolü sağlanabilen ve her türlü muhasebe işleminin kolaylıkla gerçekleştirildiği yazılımdır.

 

Özel yazılımlar rakiplerinizle olan rekabetiniz de sizi bir adım öne geçirir.Kolay kullanımı, her ortamdan erişim kolaylığı ile sizleri diğerlerinden farklı kılar.

Ozelyazilim2

 

Yazılım sektöründeki tecrübemizle siz değerli müşterilerimizin düşündüklerini , hayallerinizi hayata geçiriyoruz. Dilediğiniz Masaüstü, Web , Android yazılım projelerinizi bizimle paylaşın size özel çözümler sunalım.Stok takibi, Gelişmiş veritabanı ve en güncel kodlar ile istediğiniz yazılımı en kısa sürede sorunsuz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Dilerseniz bulut sistemi ile dilerseniz local de çalışacak projeler üretiyoruz.

Uygun fiyatlarla size özel olarak tasarlanan özel yazılımlarınız bütçenizi sarsmaz.

Firmamız her zaman son teknolojiyi ve en iyi alt yapı sistemlerini kullanır.

Hemen Başlayın 1 Ayda Sistem Fiyatını amorti edin.

Çöpe Atacak Paranız Yok ise Doğru yerdesiniz…Unutmayın Program 1 Kez Alınır

Barkod Programı ve Barkod Sistemi

Uygun Kampanya Fiyatları ve Türkiyenin Her Yerine Kurulum

0216 445 77 45 – 0850 644 25 22

Günümüzde perakende sistemi barkodsuz düşünülemez. En küçük market & mağaza binlerce stok ile uğraşmak zorundadır.
Hızlı ve hatasız giriş ve satış işlemlerinde barkod zorunludur.NarPos Hızlı Satış Programını kullanacağınız bazı sektörler;
kozmetik, market, mağaza, kırtasiye, süpermarket, hırdavat, manav, kasap, giyim mağazası, iç giyim, çocuk giyim, bebek giyim,

Yazarkasa, Fiş Yazıcı, Barkod Yazıcı ve terazilerle tam uyumluluğu  sayesinde kolay tartım ve satış imkanı sunar.
Barkod Hızlı Satış Programı İle İşleriniz kolaylaşır zamandan kazanırsınız.
Narpos Hızlı Satış Programı ile Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz

Barkod Programı

Narpos Satış Programı  +  Barkod Okuyucu + Ücretsiz Kurulum +  1 Yıl Ücretsiz Destek

Sadece 999 TL

Odeme1

Market süpermarket ve benzeri işletmelerinizin stok takibini ve genel gider takiplerinizi narpos programınızdan kolayca takip edebilirsiniz.

Hızlı giriş ve satış prensibine göre oluşturulmuş yapısı ile fatura ekranında barkod okuyucularla giriş ve çıkışlar hızlıca yapılabilir. Ürün ve fiyat etiketleri ister barkodlu isterse barkodsuz olarak istenilen yazıcıdan kolay tasarım yapılarak basabilirsiniz.