Barkod Etiket Yazma Programı

, ,
WhatsApp Image 2019 01 17 at 13.52.53

Barkodlu Etiket Nedir?

Barkodlu etiket,  ürünlerin fiyatlarını sistem üzerinden gerekli yapıları kullanarak öğrenmeyi ve kullanmayı hedefleyen bir yapıdır.  Bu işlemi gerçekleştirebilmek için öncelikle barkodun sisteme tanımlanması ve gerekli bilgilerin girişinin sağlanması gerekmektedir. Daha sonra bu ürünlerden herhangi birini almak isteyen müşteri; hem ürünün üzerinde bir fiyatlandırma görmektedir hem de satış esnasında personelin sadece bilgisayara barkodu okutmasıyla satın alabilecek ve fazla beklemeyecektir.  Barkodlar üzerinde satışa sunulan ürünlerin seri ve referans numaraları da bulunmaktadır.  Bu da ürünlerin üzerinden ne kadar geçerse geçsin garanti gibi sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilmesin, takibine yaramaktadır.

Barkodlu Etiket Kullanım Alanları

  • Giyim Mağazalarında ürünlerin fiyatlandırılması için
  • Manavlarda tartılan ürünün fiyatlandırılmasının sağlanması için
  • Kasaplarda tartılan et ve süt ürünlerinin fiyatlandırılmasının sağlanması için
  • Perakende satış merkezlerinde satılan ürünlerin fiyatlandırılmasının sağlanması için
  • img 5536

Barkod Etiket Basma Programı Avantajları

  • Ürünlerin üretiminin ve satışının üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin barkod etiketi üzerinde bulunduğu sürrece takip edilebilmesini sağlamaktadır.
  • Elektronik cihazlar gibi ürünlerde üzerinde IMEI, seri no, referans no gibi detayları barındırmaktadır. Bu bilgiler üzerinden ürünün nerede ne zaman üretildiği öğrenilebilmektedir ve ne kadar garanti süresi kaldığını anlayabilmekteyiz.
  • Elektronik terazi gibi komponentler ile entegre çalışabildiği için tartılan bir ürünü kilogram birim fiyatı üzerinden otomatik olarak hesaplayabilir ve satış esnasında sizlere büyük kolaylıklar sağlayabilmektedir.
  • Farklı ebatlarda, her ürüne uygun biçimde barkod etiket şablonları seçimi sağlayabilir ve en uygun etiketi ürünleriniz için oluşturabilirsiniz.
  • img 5537

Barkodlu Etiket Basma Programı Satın Almak İstiyorum

Barkodlu etiket basma programı sizleri envanterinizdeki bütün ürünler üzerinde daha otoriter bir hale getirmek konusunda aktif bir rol oynayacaktır.  Barkodlama işlemi sayesinde satıştan, ürün stok yönetimine kadar her alanda ürünlerinizin durumunu ve gelecek pozisyonlarını kontrol edebilmektesiniz. Bizimle iletişime geçerek anahtar teslim bir şekilde barkodlu etiket basma programı alabilir ve ürünlerinizde kendi etiketlerinizin kullanımına başlayabilirsiniz. Barkod okuyucularla entegre çalışan bu sistemi kullanarak satış ve stok sayım işlemlerinize hız kazandırmak tamamen sizlerin elinde.

barkod sistemi nedir scaled