Bulut Tabanlı Adisyon Programı

,

Bulut Tabanlı Adisyon Programı Nedir ?

Kafe ve restoranların teknolojinin yer edinmesiyle beraber işler çok daha pratik gelmiştir. Burada stok takip programları, hızlı satış programları ve önemlisi adisyon programları aktif rol oynamaktadır. Bu sistemleri kullanarak işletmeler satış sürecini hızlandırmakla beraber aynı zamanda çok daha aktif bir şekilde satış süreç kontrolü sağlayabilmektedir.  Artık kağıt ve kalem kullanarak müşterilere adisyon verme dönemi son buldu. İnsanlar da zaten önlerine koyulan fişleri kasaya götürüp de ödeme yapılan işletmeleri tercih etmemeye başladılar zira bu çok amatör bir görüntü olarak müşterilerde eksi bir puan oluşturmanıza yol açmaktadır. İşletmelerde belirli saatlerde yoğunluk olduğu dönemde ise adisyonla iş yapmak neredeyse imkansız bir haldedir zira yoğun sipariş döneminde komi ve garsonlar müşteri takibini yeterince iyi yapamamaktadır.  İşte tam da bu sebepten işletmeler profesyonellikten ve iş süreç takibini kalitelileştirmek gibi amaçlarla adisyon programı kullanmak istemektedirler.

Neden Bulut Tabanlı Adisyon Programı Kullanmalıyım?

Bütün işlemlerinizi gün sonunda raporlar halinde alabilmek sizin performans çizelgenizi objektif bir şekilde takip edebilmeniz adına büyük önem arz etmektedir. Bir günde ne kadar masa aldığınızı, ortalama sipariş süresini, ortalama masa tutarını ve önceki günlere nazaran performansınızın değişiklik türevini alabilmek izleyeceğiniz rotayı ve oluşturacağınız stratejilerde büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bu yazılımları kullanarak işletmenizdeki maddi ve manevi tüm süreçleri elinizin altında raporlar halinde bulundurabilirsiniz. Bulut tabanlı adisyon programı ise normal sistemlerden farklı olarak sizlerin verilerini günlük olarak yedeklemektedir ve olası veri kayıplarının önüne geçmenize yardımcı olmaktadır. Bu sistem sayesinde takip süreçlerini çok daha aktif ve daha geriye dönük olarak sağlayabilmektesiniz.

Bulut Tabanlı Adisyon Programı Avantajları Nelerdir?

  • Şablon halinde hazır durumda bulunan veya sizin istekleriniz doğrultusunda şekillendirebileceğiniz raporlama sistemi sayesinde tüm işlevler objektif bir biçimde karşınızda bulunur.
  • Bütün siparişlerinizi dijital ortam üzerinden yönetebilirsiniz.
  • Dokunmatik ekran desteği sayesinde klavye kullanmaya gerek kalmadan birkaç dokunuşla adisyon oluşturabilirsiniz.
  • Ödeme işlemi sırasında hızlıca fatura ve fiş kesebilirsiniz.
  • Bütün cari ve dönem raporlarınızı tek kalemde alabilirsiniz.
Bunada Göz Atabilirsiniz  Tarım Bakanlığı Karekod Uygulaması