Barkodlu Program

Bu ürünler kasalara geldiği zaman barkod sistemi okuyucular aracılığıyla ürünler otomatik olarak taranmakta ve sistemde yapılan eşleştirme sayesinde yine hızlı bir biçimde fiyatı veritabanından alınmaktadır.Bunun için barkod sisteme tanıtılır, gerekli bilgilerin girişi gerçekleştirilir ve bundan sonrası sisteme bırakılır. Sistem satışlar esnasında otomatik olarak stokları azaltmakta ve gereken noktalarda size yeni stok edinmeniz konusunda uyarılarda bulunabilmektedir. Bu soruların cevapları birbirine ne kadar benziyorsa sizler için o otomasyon daha faydalı olacak demektir.İş yeriniz üzerindeki otoritenizi hayli arttırarak olan biten ne varsa anında haberdar olabileceksiniz.Yazılımların fiyatları arasındaki farkı etkileyen kriterleri iyi bilmelidir zira bu yazılım işletmenizde pek çok şeyi derinden etkileyecek ve değiştirecektir.Bu noktada müşteriler genelde ucuz ya da uygun fiyatlı diye tabir edebileceğimiz ürünlere yönelmektedir.Sizin sayım yapmanıza gerek kalmadan sistem ürünlerinizin sürekli sayımını gerçekleştirmektedir.Ürünler depoya ilk geldiği ya da üretildiği anda barkodlanmaktadır.Bu işletmesini büyütmek isteyen bir ticaret insanı için yapılmaması gereken bir hatadır.Özel Yazılım Bir ticaret insanı en ufak alımını dahi gerçekleştirirken bütün detaylara vakıf olmalıdır. Ancak unutmamalısınız ki bir yazılımın fiyatı o yazılımı geliştiren firmanın tecrübesine, o yazılım için harcanan ar-ge çalışmalarına, firma bünyesinde çalışan personellerin kalitesine ve yazılım içerisinde bulunan özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.Bu yazılımdan ne bekliyorsunuz? Almak istediğiniz yazılım size ne vaat ediyor?Bu noktada sizlere alanında uzman ekibimiz ve sektördeki bilirkişilerin el birliği ile hazırlanan barkod sistemimizi önermekteyiz.Bu alımınız sırasında seçim yaparken öncelikle işletmenizin ihtiyaçları iyi bir şekilde analiz edebilmelisiniz. Bir stratejik karar almak istediğiniz zaman satış raporlarınıza ya da stok raporlarınıza bakmanız yeterli olacak zira orada işletmenize dair her detayı en objektif haliyle inceleme şansına sahip olacaksınız.

Barkod Mağaza Yazılımı sistemlerine daha önce entegre edilmiş barkodlar ürünlerle eşleştirilmektedir. Burada istenen Market Yazılımı  ve asıl amaçlanan nokta o ürünün takibini devamlı olarak yapabilmektedir.Böyle önemli, şirketin ilerleyişi açısından ve çalışma düzeni açısından büyük önem arz eden bir alımda ise ekstra dikkat göstermeli ve çok daha fazla detaya vakıf olmalıdır.Müşteri burada ödemeyi yapar, bütünleşik olarak çalışan sistem müşteri ödeme yaptığı anda fiş yazdırma işlemini gerçekleştirir ve satılan ürünlerin stoktan düşülmesini sağlar. Bu barkodlar ilk üretim esnasında ya da firmanın kendine özel tasarladığı barkodlar olabilmektedir.Piyasada pek çok barkod sistemi satışı gerçekleştiren yazılım şirketi bulunmaktadır ve buradaki bütün fiyatlar neredeyse birbirinden farklıdır. Her ne kadar satış işlemleri kısmı da olsa burada sistem tamamen bütünleşik olarak çalışmaktadır ve her alanda birbirine yardımcı olmaktadır.Bu yazılım sayesinde hedeflerinize çok daha uygun fiyata koşabilirsiniz. Mobil Yazılım

Bu da iş yerinizde çalışan personel sayısının daha az olabilmesine ve bir hayli masraftan kurtulabilmenize olanak sağlamaktadır.Bu şekilde rutin olarak okutma işlemleri devam eder ve sistem her müşteri için okutulan ürünlerin değerini toplayarak ödenmesi gereken ücreti ekrana yazdırır.Burada sistemi iyi takip ederek talep doğrultusunda arz oluşturma işlemlerini gayet başarılı bir biçimde yapabilir ve işletmenizin devamlılığını garanti altına alabilirsiniz.Barkod otomasyonları personel gücünde büyük tasarruflar sağlayabilmenize olanak sağlamaktadır.Bu şekilde pek çok zincirleme olanak ve tasarrufu beraberinde getiren bu otomasyonlar sayesinde iş yeriniz belirli bir disiplin altında çalışan ve daha şeffaf bir işletme haline bürünecektir.