Anasayfa / Blog / Yazarkasa ile Bağlantılı Satış Programı

Yazarkasa ile Bağlantılı Satış Programı

İster toptan ister perakende üzerine satış yapan işletmelerde artık yazarkasa ile bağlantılı satış programı ve bu programla bağlantılı barkod sistemleri kullanılmaktadır. Binlerce ürünün hızlı ve güvenilir bir şekilde depoya kaydedilmesi, depodan raflara çıkarılması ve de satılması gibi hayati işlemler yazarkasa ile bağlantılı bir şekilde kullanılan bu tür programlar aracılığıyla kolayca yapılabilmektedir.

Yazarkasa ile bağlantılı satış programı kullanmak isteyen işletmelerde sistemin kurulması için fazla bir zaman ayrılmasına gerek yoktur. Hızlı bir şekilde kurulabilen bu sistemde yazılımın yanı sıra birkaç donanım cihazı yeterli olmaktadır. Kısa sürede hizmete sokulabilen bu yazılıma, ihtiyaçlar doğrultusunda yeni işlevler eklenerek kullanılmaya devam edilebilmektedir. Oldukça esnek bir yapısı vardır ve tamamen kullanıcı dostudur.

Bir önceki yazımız olan Market Yazarkasa Programı başlıklı makalemizde market programı ve market yazarkasa programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

WhatsApp Image 2019-01-17 at 13.52.53

Barkod Etiket Yazma Programı

Barkodlu Etiket Nedir? Barkodlu etiket,  ürünlerin fiyatlarını sistem üzerinden gerekli yapıları kullanarak öğrenmeyi ve kullanmayı …