Otel Yazılımları ve Qr Kod

Otel Yazılımları ve Qr Kod Otellerin odalarında tutun da işletmeye dahil olan hemen hemen her yerine kadar kaçak önleme konusunda geniş çaplı bir hizmet ve seçenek sunulmaktadır. Müşterileri unutulmaz bir deneyim yaşatmak için sürekli çalışan mekanlar, özellikle oteller bu konuda etkili deneyimlerin birer parçasıdır. Bu konuda otel kaçak önleme hizmetlerine dair akla gelen pek çok seçim bulunuyor. Nar10 ERP yazılımları konusunda aklınıza gelen pek çok hizmetin alt yapısını görebilir ve hemen sahip olabilirsiniz. Misafirlerin yaşadığı deneyim ne kadar etkileyici olursa, misafirlerin oteli tekrar ziyaret etme, yakın çevresine bu otel deneyiminden bahsetme ihtimalleri yükselir ve sonuçta otelinizin gelirleri artar. Bir işletmenin gelir elde etmesinin yanında, kazandığı parayı da koruyabilmesi gerekir. Hesapların tutarsız olması, stok takip sisteminin yetersizliğinden doğan açıklar ve hırsızlık gibi konular tesis güvenliğinin ana başlıklarından bazılarıdır. Misafir ve çalışan kaynaklı olarak ikiye ayırabileceğimiz güvenlik sorunlarının çözümü için pazarda gelişmiş teknolojiler ve hayat kurtarıcı çözümler bulunmaktadır. Bu konuda Nar10 ailesi olarak sizlere etkili çözümler sunmaktayız.

Birçok otel sahibi güvenlik sistemlerine yapılacak yatırımın kazançlı bir yatırım olacağından emin olamadıkları için bu yatırımları yapmaya yanaşmazlar. İşletmenizle alakalı; hesaplarda tutarsızlık, stok açığı ya da kasada para eksikliği gibi problemleri analiz edebilme ve kaybın boyutlarını anlama, güvenlik sistemleri sayesinde mümkün olabilmektedir. Otel güvenliği alanında çalışan birçok uzman, gelişmiş POS sistemi kullanımının kayıpları önleyerek otelde yaşanan kayıpları yüzde on oranında düşürdüğünü belirtmektedir. Öte yandan, güvenlik kameralarının kullanımının ek yüzde üç-dört gibi bir düşüşe vesile olduğu tahmin edilmektedir. Verilen yüzdelerin, işletmeniz için referans bir değer olarak değerlendirmeniz gerektiğini ve değişiklik gösterebileceğini unutmamalısınız. Bu konuda yapılacak olan çalışmalar özenle seçilmeli ve işletmenize katkı sunmalıdır.

Otelinizde güvenlik çözümü

Güvenlik önlemlerinin iki amacı vardır. Birinci amaç, istenmeyen olaylar yaşandığında, vakanın değerlendirilmesi ve sorumluların bulunmasıdır. İkinci amaç ise hadiselerin yaşanmadan önlenmesidir. Otel güvenliği ile ilgili yapılan yatırımların sonucunda birinci amacın yani yaşanan olayın değerlendirilmesi analizi mümkündür. Güvenlik sistemlerinin varlığı vesilesiyle yaşanmadan önlenen hadiselerin şirketinize katacağı görünmez değer de görünmez bir kazanç olarak gelir hanenize yazılacaktır. Otel güvenliği alanında çalışan uzmanlar, güvenlik yatırımları konusunda üç çözümü ön plana çıkarmaktalardır. Bunlar; gelişmiş POS sistemi, envanter yönetimi ve güvenlik kameralarıdır. Bu konuda yapılacak olan işlemler sayesinde otel kaçak önleme hizmetlerini çok daha aktif bir şekilde kullanabilir ve çözüme ulaşabilirsiniz. Detaylı hizmet seçenekleri ve bilgileri için bizimle iletişime geçebilir ve Nar10 erp yazılım ailesi olarak sizlere sunduğumuz çözümlere göz atabilirsiniz.