fbpx

Online Takip Programı

Online Takip Programı

Online Takip Programı ile Mağaza ve işletme sahipleri için ürünlerin takibini yapmak ve bu ürünlerin genel satışını incelemek önemlidir. Hangi üründen ne kadar satılıyor ürünlerin genel olarak satış rakamları nasıl ve satılmayan ürünler nelerdir işte tüm bunlar bir işletme yetkilisi için oldukça önemli olan temel veri bilgileridir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ortaya çıkan pek çok yenilik mağazacılık sektöründe de baş göstermiş ve günümüzde barkod sistemi ile vücut bulmuştur. Mağaza Programları bu konuda bizlere kolaylık sağlar.

Online Takip Programı ile Mağaza Ürünlerinin Takibi

Barkod sisteminin olmadığı işletmelerde büyük kaçaklar ve ürünlerde tutarsızlıklar, kayıp ürünler gibi faktörler ortaya çıkacağı için kullanım zordur. Ayrıca barkod sisteminin olmadığı işletmelerde tüm ürünlerin fiyatını kasa görevlisi ezbere bilmek zorundadır. Bu oldukça zahmetli bir şey haline gelmekte olup büyük maddi kayıplara da davetiye çıkarabilir. Ürünlerin rengi modeli bedeni sayısı gibi bir çok konuda bilgiye kolaylıkla hakim olmayı sağlamaktadır. Bu yazılımlar sayesinde bir çok firma ve çalışanları olarak artık çok daha hızlı satış, takip yapabilmektedir.

Yaşadığımız dünya gittikçe gelişerek teknolojinin de ilerlemesi ile daha akıcı ve kolay bir hal almıştır. İşimiz, hayatımız buna göre şekillenmektedir. İhtiyaçlarımızı karşılama yaşama ve çalışma alanlarımızda olduğu gibi iş alanlarımızda da teknoloji ilerlemekte ve hayatımızı kolaylaştırmakta. Elektronik cihazlar sayesinde çeşitli markalar mağaza yazılımları geliştirmekte ve hem satış hem de ürün sipariş gibi bir çok noktada kolaylıklar sağlamakta.

Online Takip Programı Bu yüzden barkod sistemi işletmeler, mağazalar ve benzer alanlar için oldukça uygun olan şeyler olarak karşımıza çıkmaktadır. Barkod sisteminin firmadaki stok giriş çıkışları, faturalar, stok bilgileri, cari hesaplar ve muhasebe işlemleri gibi pek çok faktör kısaca gözlemlenebilir. Sistem ile iş akışı kontrolü sağlanır.

Bunların yanı sıra envanter bilgileri de net şekilde görülerek bunlar farklı pdf, html, jpg gibi formatlarda rapor edilebilir. Barkod sisteminin var olduğu işletmeler birden fazla olsa bile tek bilgisayar üzerinden hangi işletme ne kadar hangi üründen satış yapmış, hangi işletmede hangi ürünler stokta var gibi temel bilgiler kolay şekilde barkod programı ile takip edilebilir.

 

Bir önceki yazımız olan Mağaza Sistemleri başlıklı makalemizde barkod programı, mağaza programı ve mağaza sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Barkod Programı Hakkında

Barkod Programı Hakkında Barkod Programı Hakkında Gelişen teknoloji ile birlikte işleri daha kolay hale getirmek …

Mağazalara Özel Kampanya

Barkod Sistemi

Uzun yıllardır profesyonel ekibimiz ve sektördeki tecrübemizle en kolay ve sorunsuz barkod sistemlerimizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyerek kullanımınıza sunuyoruz. Yerinde kurulum ve kurulum sonrası desteğimizle işiniz rahat etsin.