fbpx

Mobil Yazılım Çözümleri

Restoran yazılımına sahip olmak isteyen bir işveren elbette ki bu noktada çok hassas olmalı ve tercihini en doğru şekilde yapmalıdır. Hem iş yükünü azaltmakta, hem iş disiplini oluşturmakta hem de müşterilerin gözünde sizleri profesyonel bir işletme sıfatına sokabilmektedir.Sipariş alımında adisyon görevi üstlenmekten tutalım da adisyonların ödenmesine kadar her alanda tüm çalışanlara destek olarak işletme içindeki servis hızını maksimum düzeye getirmektedir.

Market Barkod Sistemi işletmeler için başlı başına büyük bir nimettir. Restoranlarda başarının en temel sırlarından birisi disiplindir. Kırstasiye Barkod Sistemi  çok fonksiyonlu bir yapısı olmaktadır ve işinizin her alanında sizlere destek olma görevini üstlenmektedir.Profesyonel görünen ve iş disiplinine sahip işletmeler müşteriler tarafından çok daha fazla rağbet görmekte ve devamlı müşteri portföyü daha çabuk oluşmaktadır.Tabii bu konuyu iş alanında kendiniz tecrübe etmeniz çok daha zevkli olacaktır.Günümüzde insanlar gittikleri işletmelerin dış görünüşüne ve yansıttığı imaja büyük bir önem vermektedirler. Hemen bize ulaşın ve daha detaylı bir bilgi aktarımını gerçekleştirebilelim.İşletme içerisinde bulunan kapalı kutu ürünlerin stoklarını tutabilir, adisyon alabilir, ödeme alabilir, fiş kesebilir ve genel raporlama işlemlerini bu yazılım üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.Geçici müşteriler ile ayakta duran işletmeler çok uzun süre piyasa etkilerine katlanamaz ve eriyip giderler.Ancak devamlı müşteri kısacası müdavim sahibi olan işletmeler için böyle bir durum söz konusu değildir.Bu imajı doğru bir biçimde oluşturmak işletmeler ve işverenler için büyük önem arz etmektedir.Disiplinli çalışan restoranlar müşterilere daha bir hoş görünmektedir. Bunda profesyonel görünümün etkisi çok büyüktür.Sizlere yaklaşık 40 yıldır sektörde hizmet veren bir firma olarak en büyük vaadimiz memnuniyetiniz olmaktadır. Burada bu imajı yakalayabilmek için restoran yazılımları büyük bir iş üstlenmektedir.Zira biz bu ürünü geliştirirken alanında uzman kişilerle çözüm ortaklığı yapmış bulunmaktayız. Bu da sizlerin ihtiyacının doğru analiz edilerek,

Şu an okuduğunuzda bile birkaç personelin yükünü tek başına üstlendiğini az çok kendiniz de görebilirsiniz.Onlar sürekli üstlerine katarak ilerler ve büyürler.Mobil Yazılım cevaplanması anlamına gelmektedir.

Bir önceki yazımız olan özel yazılım çözümleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Reklam

Ön Muhasebe Programı Nedir?

Ön Muhasebe Nedir? Özellikleri Nelerdir ?İçindekiler1 Ön Muhasebe Nedir? Özellikleri Nelerdir ?2  Yapılabilecekler ve Özellikleri3 …

Mağazalara Özel Kampanya

Barkod Sistemi

Uzun yıllardır profesyonel ekibimiz ve sektördeki tecrübemizle en kolay ve sorunsuz barkod sistemlerimizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyerek kullanımınıza sunuyoruz. Yerinde kurulum ve kurulum sonrası desteğimizle işiniz rahat etsin.