fbpx

Market Yazarkasa Programı

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte bir çok sektörde büyük ve köklü değişiklikler yaşanmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde işletmeler artık işlemlerini daha hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilmektedir. Örneğin market yazarkasa programı kullanan marketler, barkotlu stok girişlerini ve satışlarını yazarkasa ile entegre bir şekilde kullanabilmektedir. Bu sayede hem ürünlerle ilgili giriş çıkış işlemleri yapılmakta hem de yazarkasa entegrasyonu ile satış işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Market yazarkasa programı içerisinde işletmenin ihtiyacı olabilecek temel işlevlerin yanı ise özel ihtiyaçlara cevap verebilecek ek özellikler de dahil edilebilmektedir. Oldukça esnek bir yapısı olması sayesinde hızlı bir şekilde yaygın olarak kullanılmaya başlamıştır. Stok girişi, satış, raporlama, gibi önemli özellikleri sayesinde işletmelerin adeta eli ayağı olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Mağaza REf başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Reklam

Barkod Numarası Nasıl Alınır

Barkod Numarası Nasıl Alınır Barkod numarası ürün kodu ya da ürün bilgisi içermemelidir. Barkod numarası …

Mağazalara Özel Kampanya

Barkod Sistemi

Uzun yıllardır profesyonel ekibimiz ve sektördeki tecrübemizle en kolay ve sorunsuz barkod sistemlerimizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyerek kullanımınıza sunuyoruz. Yerinde kurulum ve kurulum sonrası desteğimizle işiniz rahat etsin.