Anasayfa / Blog / Market Programları

Market Programları

Hızla artan nüfusumuza bağlı olarak neredeyse adım başı marketler açılmaya başladı. Temel gıda ve temizlik gibi ihtiyaçların karşılanması amacıyla satış yapan bu marketlerin sayıları da anbean artmaya devam etmektedir. Büyük bir sektör haline gelen marketçilikte işlerin daha hızlı ve güvenilir bir şekilde yürütülebilmesi için market programları tercih edilmektedir. Bu tür programlar sayesinde marketlerin stokta yer alan ürünler ve satış işlemleri ile ilgili tüm işlemler tek bir yazılım aracılığıyla kayıt altına alınabilmektedir. Market programları ile entegreli bir şekilde çalışan barkod sistemleri bu tür yazılımların en büyük tamamlayıcılarından birisi olmaktadır. Birlikte kullanılan işletmeler tüm işlemler ve raporlamalar kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Yazarkasa ile Bağlantılı Satış Programı başlıklı makalemizde satış programı ve yazarkasa ile bağlantılı satış programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

WhatsApp Image 2019-01-17 at 13.52.53

Barkod Etiket Yazma Programı

Barkodlu Etiket Nedir? Barkodlu etiket,  ürünlerin fiyatlarını sistem üzerinden gerekli yapıları kullanarak öğrenmeyi ve kullanmayı …