Mağaza Depo Sayım Yazılımı

,
stok depo program min

Mağaza Depo Sayım Yazılımı

İşletmelerde her zaman yaşanan en büyük sorun elbette ki stok takibi olmaktadır. Her sevkiyat için tek tek binlerce ürünü saymak ve sisteme girmek hem iş yükü açısından hem de zaman açısından işletmeleri büyük zararlara uğratmaktadır.  Bazı işletmeler sayım yapabilmek için ücretli olarak öğrenciler ya da günlük işçiler ile anlaşmakta ve sayımları onlara yaptırmaktadır. Bu sayım işlemi ise çok doğru sonuçlar veremeyebilmektedir. En ufak bir hatada en başa alınan sayımlar bu anlamda işletmelerin adeta çilesi olmuştur. Büyük bir holding ya da küçük bir butik fark etmeksizin her işletmeye büyük sıkıntılar çektiren stok sayım işlemleri mağaza depo sayım yazılımı  sayesinde artık eskisi kadar zor değil. El terminali, barkod okuyucu ve bilgisayarı mükemmel derecede güzel bir uyuma sokan bu yazılım sayesinde artık çok basit bir biçimde sayım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Mağaza Depo Sayım Yazılımı Nedir?

Bu sistem sayesinde ürünlerin üzerindeki barkodları kullanarak ve bunları barkod okuyucu aracılığıyla ya da manuel olarak sisteme girerek çok basit bir şekilde sayım yapabilmektesiniz. Barkod okuyucunun hızı ve yazılımın bu noktadaki üst düzey uyumu sayesinde hızlı bir biçimde sayım yapabilmekte ve işletmeler için çok zor bir işlem olan sayım konusunu başarılı bir biçimde atlatabilmektesiniz. Çoğu işi yazılım yaptığından dolayı ne ekstra işçiye ne de iş yüküne gereksinim duymadan sayım yapabilir ve bu sayede pek çok masraftan da kurtulabilirsiniz.

Mağaza Depo Sayım Yazılımı Avantajları Nelerdir?

  • Mağaza ve depolarınıza ait olan bütün verileri tek bir merkez üzerinden yönetebilirsiniz.
  • Ne kadar mağaza ve deponuz olursa olsun yönetimini yine de bu yazılım üzerinden basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Mağaza ve depolarınızın bütün girdi çıktı raporlarını tek kalemde toplayabilmektesiniz.
  • Satılan ürünlerin otomatik olarak stoktan düşmesi sağlanmaktadır.
  • Mağaza ve depolarınız senkronize çalışmaktadır. Bir mağazada biten stoğu bu sayede ona en yakın depodan temin edebilmekte ve işletmenizde arz talep döngüsünü verimli şekilde devam ettirebilmektesiniz.