fbpx

Etiket Arşivi: izmir barkod firmaları

İzmir Barkod Sistemi

Barkod sistemlerinde en çok aranan şeylerden bir tanesi, yazılan programın diğer sistemlerle doğru iletişim kurmasıdır. Narbarkod yazılım mühendisleri bunların önüne geçerek Türkiye’de bulunan bütün programlara uygun bir şekilde uyumluluk sağlayan sistem geliştirmişlerdir.

İzmir barkod sisteminde stok takip programı, hızlı satış programı, muhasebe programı, market programı, kasiyer programı, market sistemleri, satış yazılım programları ve nicelerini barındıran bu sistemle çalışmak isteyen müşterilerimize kısa bir dipnot; İzmir bölgesinde bir çok mağaza şarküteri gibi işletmelere mağaza programı, barkod sistemi, market programı kurulumunu gönül rahatlığıyla gerçekleştirdik.

Narbarkod firmamız bünyesinde geliştirilmiş olan bütün programlar değişik özelliklerdeki işletmeler için tasarlanmış ve tümüyle paket teslimi olan çözümlerdir.

1000 lerce referans, binlerce mutlu müşteri İzmir Barkod sistemi fiyatları ve kurulum için bizi 0850 644 25 22 – 0552 231 66 67 numaralardan arayabilirsiniz.

 

İzmir Barkod Programı

Narplus, siz değerli işletme sahiplerinin iş yükünü hafifletmek amacı ile İzmir Barkod Programı satışı gerçekleştirmektedir…

İzmir’de bulunan esnafların iş yükünü hafifletmek ve iş verimliliğini artırmak amacıyla İzmir Barkod Programı geliştirilmiştir. İzmir barkod yazılımları şuanda piyasada bulunan en güncel barkod programları olarak dikkat çekmektedir. İzmir barkod yazılımları sektörünün en köklü firması olmanın avantajlarını başarılı bir şekilde uygulayan firmamız İzmir Barkod Programı ve yazılımlarını uygun fiyat avantajları ile satışa sunmaktadır.

İzmir Barkod Sistemi Genel Özellikleri

 1. Dokunmatik ekran
 2. Dijital terazi
 3. Otomatik güncelleme
 4. Sınırsız kullanıcı atama
 5. Mobilden barkod okutma
 6. Anlık patron raporları kaydetme
 7. Depo transfer işlemlerini izleyebilme
 8. Birim başı karı hesaplayabilme
 9. E-ticaret siteleri ile tam entegrasyon
 10. Kasiyer ve plasiyer takibini yapabilme
 11. Tüm barkod yazıcıları ile uyumluluk
 12. Hızlı satış imkanı
 13. Barkodsuz ürünlere anında barkod tanımlayabilme
 14. Sınırsız ürüne barkod ekleyebilme
 15. Excel, PDF ve Word formalarında patron raporlarını kaydedebilme
 16. Para üstü hesaplama
 17. Birden fazla şubenin kontrolünü gerçekleştirme
 18. Vadesi gelen ödemelerin hatırlatılması
 19. Müşteri SMS ile bilgilendirme
 20. Depoda bulunan ürünlerin toplam miktarını ve tutarını hesaplama

İzmir Barkod Programı yukarıda saymış olduğumuz birçok avantajı işletmenize kazandırabilmenize olanak tanımaktadır. İzmir Barkod Programı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için 0850 644 25 22 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

Bannerbarkod