fbpx

Etiket Arşivi: depo

Online Mağazacılık Takip Programı

Mağaza ve işletme sahipleri için ürünlerin takibini yapmak ve bu ürünlerin genel satışını incelemek önemlidir. Hangi üründen ne kadar satılıyor ürünlerin genel olarak satış rakamları nasıl ve satılmayan ürünler nelerdir işte tüm bunlar bir işletme yetkilisi için oldukça önemli olan temel veri bilgileridir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ortaya çıkan pek çok yenilik mağazacılık sektöründe de baş göstermiş ve günümüzde barkod sistemi ile vücut bulmuştur. Mağaza Programları bu konuda bizlere kolaylık sağlar.

Mağaza Ürünlerinin Takibi

Barkod sisteminin olmadığı işletmelerde büyük kaçaklar ve ürünlerde tutarsızlıklar, kayıp ürünler gibi faktörler ortaya çıkacağı için kullanım zordur. Ayrıca barkod sisteminin olmadığı işletmelerde tüm ürünlerin fiyatını kasa görevlisi ezbere bilmek zorundadır. Bu oldukça zahmetli bir şey haline gelmekte olup büyük maddi kayıplara da davetiye çıkarabilir. Ürünlerin rengi modeli bedeni sayısı gibi bir çok konuda bilgiye kolaylıkla hakim olmayı sağlamaktadır. Bu yazılımlar sayesinde bir çok firma ve çalışanları olarak artık çok daha hızlı satış, takip yapabilmektedir.

Yaşadığımız dünya gittikçe gelişerek teknolojinin de ilerlemesi ile daha akıcı ve kolay bir hal almıştır. İşimiz, hayatımız buna göre şekillenmektedir. İhtiyaçlarımızı karşılama yaşama ve çalışma alanlarımızda olduğu gibi iş alanlarımızda da teknoloji ilerlemekte ve hayatımızı kolaylaştırmakta. Elektronik cihazlar sayesinde çeşitli markalar mağaza yazılımları geliştirmekte ve hem satış hem de ürün sipariş gibi bir çok noktada kolaylıklar sağlamakta.

Bu yüzden barkod sistemi işletmeler, mağazalar ve benzer alanlar için oldukça uygun olan şeyler olarak karşımıza çıkmaktadır. Barkod sisteminin firmadaki stok giriş çıkışları, faturalar, stok bilgileri, cari hesaplar ve muhasebe işlemleri gibi pek çok faktör kısaca gözlemlenebilir. Sistem ile iş akışı kontrolü sağlanır.

Bunların yanı sıra envanter bilgileri de net şekilde görülerek bunlar farklı pdf, html, jpg gibi formatlarda rapor edilebilir. Barkod sisteminin var olduğu işletmeler birden fazla olsa bile tek bilgisayar üzerinden hangi işletme ne kadar hangi üründen satış yapmış, hangi işletmede hangi ürünler stokta var gibi temel bilgiler kolay şekilde barkod programı ile takip edilebilir.

 

Ambar Programları

Ambar işyerlerimizin en ehemmiyetli kısımlarından biridir. Mahsullerimizin stoklanması muhafaza edilmesi sınıflandırılması mevzusunda depo stok kontrol programları dayanakçımız olmaktadır. Muhtelif mahsuller yelpaze olarak genişledikçe ambarlarımızın dağınık olmadan nizamlı ve kumpaslı biçimde çalışma ve işleyişe sahip olması stok hakimiyeti ile sağlanabilmektedir. Mahsullerin yerleştirilmesi sevkiyatı sipariş üzerine giriş ve çıkışları mevzusunda ambar stok hakimiyeti oldukça ehemmiyetlidir. Stok olarak sayı mevzusunda sıhhatli bilgilere sahip olmak ve barkot yafta gibi işlerinizi basitleştirmek açısından stok hakimiyeti ehemmiyetlidir. Lüzumlu demirbaşların kullanımları ambar içerisindeki malzemeler ve aletlerin vaziyeti mevzusunda da bilgilerin tamamına sahip olmanız için yeniden stok hakimiyet programları sizlerin en büyük takviyeciniz olacaktır. Stok hakimiyet programları kesintisiz aktüellenerek basit kullanıma sahip olmaktadır. Depo Programı

Depo Bulut Sistemleri

Gelişmiş ödeme alma seçenekleri. Nakit,kredi kartları ve para üstü takibi. Depo Stok Takibi
Yapılan satışın tek tuşla fiş, fatura veya yazarkasa fişi verebilme.Pos hızlı satışı merkez veya şubelerde yazarkasa gibi kullanabilirsiniz. Şubelerde internet bağlantıyı kesilse bile çalışmaya devam eder, bağlantı sağlandığı anda tekrar işlemleri merkeze kendisi otomatik yollar. Merkezde yeni stok, cari veya maliyet değişikliğinde anında şubelerde güncelleme yapar. Depo Programı

Program Özellikleri

Marketlerde barkod ile hızlı bir şekilde satış yapma imkânı.
Teraziden alınan barkodları okuyabilme.
Veresiye takibi
Hızlı borç ödeme
Tüm döviz cinsleri ile satış yapabilme.
Birden fazla şekilde ödeme alabilme.
Fiş veya fatura yazabilme.
Ciro takibi, para üstü takibi, iptal takibi gibi büyük kasalarda POS olan özellikleri içerir.
En çok kullanılan stokları hızlı tuşlara ceddebilme 80 Adet
Dokunmatik ekran özelliği. Klavyeye dokunmadan satış yapma.
Ağ üzerinde birden fazla kasada kullanılabilme.
Ön muhasebe modülü ile tam entegrasyon.
Gelişmiş ve eforlu veritabanı sistemi