fbpx

Etiket Arşivi: depo demirbaş

Depo Stok Kontrolu

Deponuzun genişliği işlerinizin nasıl karmakarışık bir hal alabileceği ile ilgili ipuçları verir. Bilgisayarda kumpaslı kayıt tutmak farklı Sevk irsaliyeleri kullanılarak depolardan mağazalara sevkiyat yapılabilir. Stok Takibi Depo giriş kodu ve depo çıkış kodu doğru belirlenmelidir. Her ihtiyacınıza cevap veren kutu programlar yanlış girişlerinize derman olamaz.Depo barkot takibi Yaptığınız harekâtlarda dikkatli olmak oluşabilecek hatalar sonucunda doğacak iş yükünün menedilmesi demektir. Ambar Stoğu Yazılımı , Ambar programı , Depo Takibi

 

Web Tabanlı Depo Programı

Gelişmiş ödeme alma alternatifleri. Nakit,kredi kartları ve para üstü takibi. Ambar Stok Takibi
Yapılan satışın tek tuşla makbuz, fatura veya yazarkasa makbuzu verebilme.Depo Programı, Pos süratli satışı erkez veya şubelerde yazarkasa gibi kullanabilirsiniz.Depo Stok Takibi,  Şubelerde internet irtibatı kesilse dahi çalışmaya devam eder, iletişim sağlandığı anda tekerrür harekâtları merkeze kendisi otomatik yollar. Merkezde yeni stok, cari veya maliyet farklılığında anında şubelerde aktüelleme yapar. Ambar Programı

 

 

NarDemirbaş Programı

İşletmelerin en büyük değerlerinden birini oluşturan demirbaşlar geleneksel yöntemler dahilinde işletme sahiplerinin çoğu kez zarar görmelerine fırsat tanıyor. Bunun temel nedeni olarak değerlendirebileceğimiz geleneksel yöntemler demirbaşın kaydının her zaman mükemmel bir şekilde tutulmasını mümkün kılmıyor. Tüm bunlar düşünülerek geliştirilen barkod sistemleri demirbaşların iyi bir şekilde korunmasının yanı sıra kaydının da rahat tutulmasına olanak tanıyor. Böylelikle işletme sahipleri her koşulda güncel olarak demirbaş listelerini inceleyip pozisyonlarını buna göre belirleyebiliyor.

Demirbaşların en temel problemi olan güvenlik sorunu çoğu işletmenin ana sıkıntısı olarak karşımıza çıkıyor. Demirbaş barkod sistemi sayesinde kaydı tam olarak tutulan demirbaşların varlığı güncel olarak denetlendiği için hırsızlık vb sorunların önüne tam olarak geçilebiliyor. Böylelikle işletme sahipleri karlılıklarını korurken doğabilecek aksaklıklara karşı da önlem almış oluyor.

Öte yandan demirbaşların bir diğer sıkıntısı ise zaman içerisinde işlevselliğini kaybeden eşyaların kontrol altında tutularak ihtiyaçların her daim denetlenmesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu bağlamda demirbaş raporlama diye bahsedilebilecek sistem demirbaşların kullanıldığı süreç de dahil olmak üzere kayıt altında tutulmasına olanak tanıyor. Bu sayede kullanıcılar ya da işletme sahipleri demirbaşların durumunu kayıt altında görebildiği için doğabilecek sıkıntılara karşı önlem alma şansına sahip olmuş oluyor. Böylelikle bir işletmenin temel ekipmanlarını oluşturan demirbaşlar ve demirbaşların bakımı gibi temel problemler tam zamanında çözüme ulaşarak işletmelerin herhangi bir kayıp yaşamasının önüne geçilmiş oluyor.

Demirbaş barkodlama sisteminin getirdiği bir diğer temel avantaj ise demirbaşın zimmetinin de kimin üzerinde bulunduğunun raporlanabilmesidir. Bu sayede demirbaş kimin üzerine zimmetliyse çabuk olarak tespit edilebiliyor ve bu sayede çıkacak aksaklıklara kesin açıklamalar bulunmuş oluyor. Bununla birlikte zimmetin bulunduğu kişiler sadece anlık olarak kayıt altında bulunmayıp aynı zamanda zaman içerisinde değişen zimmet sahipleri de kayıt altında görünebiliyor. Böylelikle geçmişten kaynaklanan sıkıntıların sorumluları çabuk olarak tespit edilirken yanlış bir sorgulamanın içerisine girilmeden tüm sıkıntılar kolaylıkla halledilebiliyor. Sonuç olarak değerlendirecek olursak demirbaş barkod sistemleri bir firmanın hem güvenlik hem de işlevsellik anlamındaki temel yardımcılarından biri olarak işletmelerden tam not almayı başarıyor.