fbpx

Depo Sistem Kurulumu

Depo Sistem Kurulumu

Tedarik zinciri süreçlerindeki hızın üst düzey bir seviyeye çıkmasıyla beraber pek çok süreç daha karmaşık bir almıştır. Bu süreçlerden birisi de stok yönetimi olmaktadır. Stok yönetiminde başarılı olabilmek ve bu süreci zorlayıcı olmaktan çıkarabilmek adına çeşitli otomasyonlar geliştirilmiştir.  Bu otomasyonları kullanarak tedarik zincirinin belki de en önemli kısmı olan stok yönetimini çok daha kolay bir şekilde yönetebilir ve verimliliğinizi arttırabilirsiniz.  Günümüzde sektörünüzde işlem yapan diğer firmalarla rekabet edebilmenin tek yolu tedarik zincirinin keskin kurallarına uymaktan geçmektedir. Burada tedarik zincirinin merkezi kurallarını baz alarak şirketinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Depo Sistem Kurulumunun Önemi Nedir?

kozmetik barkod sistemi

Bir şirketin satış yapabilmesinin en önemli faktörü talebe arzı doğru şekilde oluşturmaktan geçmektedir. Bu noktada ürünlerinizin takibini yapabilmek büyük bir önem taşımaktadır. Envanter takibinizin iyi yapılması; ürün girdi ve çıktılarının doğru şekilde yönetilmesi gerekmektedir. Bu sayede kayıp kaçak ürün oranını minimalize edebilmenizin yanı sıra müşterileriniz ürün talebinde bulunduğu vakit onları geri çevirmek durumunda kalmaktan da kurtulmaktasınız. Şirketinizin bütün sevkiyat işlemlerini tek merkezden yönetebilir, inceleyebilir ve gereken durumlarda müdahale edebilirsiniz.  Bu sayede sevkiyatlarınız müşterilerinizin isteklerine uygun bir doğrultuda ilerler ve sizler de müşterilerinize karşı mahcup olma durumuna düşmekten kurtulursunuz.  Bütün ürünlerinizi sisteminize tanımlı hale getirerek raf numarasına kadar en ufak lokasyon detayına çok kolay bir şekilde erişim sağlayabilir ve stok düzenini tertipli bir hale getirebilirsiniz. Her ürün için bu kadar iyi bir envanter yönetimi sağlıyor oluşunuz deponuzdaki kayıp kaçak stok oranını çok alt seviyelere indirecektir.  Kayıp kaçak ürünlerin yok olması sizlerin maddi kayıplar yaşamanızın da önüne geçmektedir.

Depo Sistem Kurulumu Kurdurmak İstiyorum

Şirketinizin depolarında ve envanter yönetiminde etkin bir rol oynamak, bu süreçleri verimli bir biçimde yönetmek istiyorsanız bu sistemleri şirketinize kurdurmanız şart. Bu noktada sizlere fiyat performans anlamındaki depo sistem kurulumu hizmetini sunmaktan gurur duymaktayız. Pek çok noktada sizleri yüksek iş yükünden kurtararak iş veriminizi arttırmakta ve bunun akabinde sizlere kazandırdığı zamanla verilen ücreti kat be kat sizlere geri döndürmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Cafe Barkod Sistemi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Reklam

Otellerde Hırsızlık Önleme

Otellerde Hırsızlık Önleme Otellerde yaşanan olası hırsızlık vakaları ile ilgili olarak pek çok çalışma yapılmaktadır. …