fbpx

Depo Barkod Sistemi

Depo Barkod Sistemi Faydaları Nelerdir?

  1. Depo barkod sistemi ambar-depo-mağaza işleyiş sürecinde size tam kontrol imkânı sağlar
  2. Kayıp-kaçak durumlarının yaşanmasını önler.
  3. Faturalamadaki hataları ortadan kaldırır.
  4. Depocunun yapabilecek olduğu yanlışların önüne geçmesini sağlar.
  5. Sorunsuz ve düzenli bir depolama imkânı sunar.
  6. Hızlı sevkiyat yapılmasını sağlayarak müşteri memnuniyetini artırmanıza olanak tanır
Depo Barkod Sistemi ile ürünlerin stoklanması, ürünlerin girişleri çıkışlarının kontrol edilmesi ve stoktan çıkan ürünlerin maliyetleri gibi birçok detayı hesaplamanızı sağlamaktadır.42 yıllık tecrübesi ile Narbarkod firmasından alacak olduğunuz Depo Barkod Sistemleri, günün ihtiyaçlarına cevap verebilecek harika yazılımlar arasında yer almaktadır.

Kısaca depo barkot sistemi etkin depo yönetimi sağlar…

Depo Barkod Sistemi Fiyatları

Depo barkod sistemi İş dünyasındaki süreçler gün geçtikçe değişmekte ve güncellenmektedir. Kullanıcı beklentilerine ürünler işletmeler tarafından daha çok tercih edilmeye başlandı. Depo Barkod Sistemi de tüm bu özelliklere uygun bir şekilde geliştirilmiş olan harika ürünlerdir… birden çok ürüne göre fiyatlar değişmektedir. Deponun adeti, deponun m2’si gerekli cihazlar, (bilgisayar, Şubeler, el terminali, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı, Acces point cihazı) gibi bu yüzden belirli bir standartı yoktur

 

Depo Barkod Sistemi En İyi Nereden Alınır?

Şirket ve firmalar her yıl depolarındaki kayıplar ve kaçaklar nedeniyle ciddi zararların altına girmektedir. Kimi zaman depodaki bu kayıp kaçaklar görülebilirken kimi zamanda fark edilmeyebilmektedir. İşte tüm bu olumsuz durumların önüne geçmek amacı ile geliştirilmiş olan depo barkod sistemleri yazılımlarını mutlaka kullanmalısınız…

Narbarkod 35 yıllık tecrübesi ile barkod sistemleri satışı yapan en kaliteli firmalar arasında öne çıkmaktadır. Eğitimli ve deneyimli personelleri ile satın alacak olduğunu yazılımlarda farkı rahatlıkla hissedebileceksiniz.

Hemen depo barkod sistemi siparişi vermek ve fiyat teklifi almak için 0850 644 25 22 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Tekel Barkod Sistemi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Reklam

Mağaza Güvenlik Sistemleri

Mağaza Programları ve güvenlik sistemleri ile mağazada bir çok kayıp önlenebilir, kaçakla ve hırsızlıkla büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Barkod Sistemi

Uzun yıllardır profesyonel ekibimiz ve sektördeki tecrübemizle en kolay ve sorunsuz barkod sistemlerimizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyerek kullanımınıza sunuyoruz. Yerinde kurulum ve kurulum sonrası desteğimizle işiniz rahat etsin.