fbpx

Depo Barkod Sistemi

Depo Barkod Sistemi Faydaları Nelerdir?

  1. Depo barkod sistemi ambar-depo-mağaza işleyiş sürecinde size tam kontrol imkânı sağlar
  2. Kayıp-kaçak durumlarının yaşanmasını önler.
  3. Faturalamadaki hataları ortadan kaldırır.
  4. Depocunun yapabilecek olduğu yanlışların önüne geçmesini sağlar.
  5. Sorunsuz ve düzenli bir depolama imkânı sunar.
  6. Hızlı sevkiyat yapılmasını sağlayarak müşteri memnuniyetini artırmanıza olanak tanır.

Barkod sisteminin bir işletmeye kurulabilmesi için, barkod Sistemleri ile diğer yazılım sisteminin kurulması gereklidir. Özetle, bir işletmenin tüm ürünleri üzerinde barkod görülebilmesi ve sistemin kurulabilmesi için yazılım yüklenmelidir. Yazılım yüklenmesi için ise profesyonel yardıma ihtiyaç duyulmaktadır.

Tanıma gelirsek, barkod sistemi bir işletmenin ürünlerini takip ve kontrol edebilmesi ile işletmeye dair iktisadi hesaplamaların yapılabilmesine olanak sağlayan akıllı bir yazılım sistemidir. Bu sistemin kullanılması ile, ürünlerin kolayca takibi yapılırken, kayıp ve eksik gibi istenmeyen durumların önüne geçilmektedir.

Barkod Sistemi Günümüzde satın aldığımız birçok ürünün üzerinde dikkatimizi çekecek şekilde bazı bilgilerin yer aldığı bir yapışkan bulunmaktadır. Barkod yazılım ile ürünlerin içerik bilgileri ve diğer niteliklerin bulunduğu barkodlar üretilmektedir. Bu şekilde satın aldığımız hemen her ürünün üzerinde bir barkod bulunduğunu fark ederiz. Naron A.Ş olarak 20 yıllık saha tecrübemizle her kitleye hitap edebilen programlar üretip piyasaya sürdük ve yüzlerce anahtar teslim kurulum gerçekleştirdik.

Depo barkod sistemi ile bütün depolarınızı aynı yerden takip edebilir, şube ve mağazalarınızı tek adresten kontrol etme imkanına sahip olursunuz. Dilerseniz Cep telefonundan, Dilerseniz Tabletinizden nerede ne kadar ürün kalmış, ürünlerinizin giriş çıkış fiyatlarını, bir çok raporu ve plasiyerlerinizi anlık kontrol edebilirsiniz. Mobil uyumlu nar10 ticari portal ile uzaktan fatura kesebilir. Cari takibini kolaylıkla yapabilirsiniz. 5 dil seçeneği ve 30 üzeri döviz kuru ile satışları gerçekleştirebilirsiniz.

Depo Barkod Sistemi ile ürünlerin stoklanması, ürünlerin girişleri çıkışlarının kontrol edilmesi ve stoktan çıkan ürünlerin maliyetleri gibi birçok detayı hesaplamanızı sağlamaktadır.42 yıllık tecrübesi ile Narbarkod firmasından alacak olduğunuz Depo Barkod Sistemleri, günün ihtiyaçlarına cevap verebilecek harika yazılımlar arasında yer almaktadır.

Kısaca depo barkot sistemi etkin depo yönetimi sağlar…

Nar10Banner &Ndash; Barkod Sistemi

Depo Barkod Sistemi Fiyatları

Depo barkod sistemi İş dünyasındaki süreçler gün geçtikçe değişmekte ve güncellenmektedir. Kullanıcı beklentilerine ürünler işletmeler tarafından daha çok tercih edilmeye başlandı. Depo Barkod Sistemi de tüm bu özelliklere uygun bir şekilde geliştirilmiş olan harika ürünlerdir… birden çok ürüne göre fiyatlar değişmektedir. Deponun adeti, deponun m2’si gerekli cihazlar, (bilgisayar, Şubeler, el terminali, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı, Acces point cihazı) gibi bu yüzden belirli bir standartı yoktur.

Depo Barkod Sistemi Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız

 

Depo Barkod Sistemi En İyi Nereden Alınır?

Şirket ve firmalar her yıl depolarındaki kayıplar ve kaçaklar nedeniyle ciddi zararların altına girmektedir. Kimi zaman depodaki bu kayıp kaçaklar görülebilirken kimi zamanda fark edilmeyebilmektedir. İşte tüm bu olumsuz durumların önüne geçmek amacı ile geliştirilmiş olan depo barkod sistemleri yazılımlarını mutlaka kullanmalısınız…

Narbarkod 35 yıllık tecrübesi ile barkod sistemleri satışı yapan en kaliteli firmalar arasında öne çıkmaktadır. Eğitimli ve deneyimli personelleri ile satın alacak olduğunu yazılımlarda farkı rahatlıkla hissedebileceksiniz.

Hemen depo barkod sistemi siparişi vermek ve fiyat teklifi almak için 0850 644 25 22 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

Anahtar Kelimeler: Depo barkod sistemi, depo stok takip, depo stok takip ve barkod sistemleri, barkod sistemi, depo barkot sistemi, depo barkod sistemleri, depo sistemi, barkodlu depo sistemi

Reklam

Mağaza Güvenlik Sistemleri

Mağaza Programları ve güvenlik sistemleri ile mağazada bir çok kayıp önlenebilir, kaçakla ve hırsızlıkla büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir