Demirbaş Sistemleri

Müessesesel firmaların başlıca öğelerinden olan demirbaşlar genel olarak bir hayli kasvete karşı gözetmesiz gidişatta oluşuyla dikkat sürüklüyor. Buna çözüm üretmek ismine geliştirilmiş demirbaş sistemleri şirketin demirbaşlarının kaydının yakalanmasının yanı gizeme bir hayli ek özelliği de birliktesi getiriyor.

Sunulan bu demirbaş takip sisteminin başlıca emellerinden olan işletme bünyesindeki demirbaşların korunması işletmelerdeki aksaklıklara karşı bir temkin kalitesinde olmasıyla beraber demirbaşlardan kaynaklı hasarların da önüne geçmiş oluyor. Böylece işletme bedelli demirbaşlarını gözeterek rastgele bir hasarı önlemesiyle beraber demirbaşların kaydını ve kayda göre zorunluluk gidişatı tespit edilebiliyor.

Tespit edilen demirbaşlar sayesinde işletmeler yetersiz olan teçhizatların bütün bir listesini oluşturarak gereksinime müteveccih çalışma yapma fırsatını tutmuş oluyor. Böylece rastgele bir aksama olmadan bitirilen işler sayesinde hem işletme sahipleri hem de demirbaşın kullanıcıları hoşnut olmuş ve iş netlikle topallamamış oluyor.

Güvenlik bağlamında düşünüldüğünde en ehemmiyetli ihtiyaç olarak karşımıza çıkan demirbaş kayıtları ananesel usullerle gün geçtikçe daha da enez bir hal alıyor. Üstelik demirbaşların zimmetli olduğu şahıslar bağlamında da ayrı kayıt yakalama ihtiyacı hem şirketlerin hem de demirbaş ile ilgilenen departmanların işini bir hayli güçleştiriyor. Bütün bu noktada devreye giren demirbaş hakimiyet programı demirbaşların ve bu demirbaşın zimmetini üzerinde yakalayan insanların kaydını hatasız bir biçimde meblağken doğabilecek aksaklıkların önüne geçmiş oluyor. Böylece demirbaşlar veya zimmetli olduğu şahıslar sistem tarafından otomatik olarak aktüellendiği için güvenlik sadece ananesel kusur hisseyi yüksek kayıtlarla değil yeni jenerasyon teknolojiler sayesinde sağlanıyor.

Öte yandan kesintisizlik talep eden ambar demirbaş programı demirbaşların geçmiş yarıyılda da kimlerin üzerine zimmetli olduğunu göstererek mümkün meçhullüklerin de önüne geçmiş oluyor. Demirbaşın var olduğu zaman süresince yetersizsiz olarak kaydının yakalanmasına olanak tanıyan bu programlar mümkün kusur veya kasvetlerden kimin mesul olduğunu da bu biçimde analiz etebiliyor. Böylece işletme sahipleri demirbaşlarını gözetmenin yanı gizeme bu demirbaşlarla alakalı oluşan kasvetlerin hangi yarıyılda kimler tarafından oluşturabileceğini net bir biçimde tespit etmiş oluyor. Bu sayede işletme mümkün hasarları önlerken gelecekte oluşabilecek somurtkanlıklara karşı da temkin almış oluyor.

Bunada Göz Atabilirsiniz  Barkod okutma sistemleri