fbpx

Bulut Servisli Satış Programı

Bulut Servisli Satış Programı

Çeşitli yazılım ve donanımların bir arada kullanılarak hızlı bir şekilde satış gerçekleştiren sistemler günümüzde gittikçe popüler hale gelmekte ve kendi aralarındaki rekabetin artışına sebep olmaktadır. Genel olarak barkodlar aracılığıyla hızlı satış gerçekleştiren bu programlar depolarda, marketlerde, benzin istasyonlarında, kantinlerde, giyim mağazalarında, butiklerde, büfelerde, kafelerde ve çeşitli perkande satış zincirlerinde kullanılabilmektedir. Windows işletim sistemi yüklü notebook ve masaüstü bilgisayarları, android cep telefonlarını, ios işletim sistemine sahip cihazları desteklemesiyle birlikte de gerekli komponentin temininde oldukça büyük bir kolaylık sağlamaktadır.  Donanım kullanımı sebebiyle ise herhangi bir arıza ya da afet durumunda büyük veri kayıplarına maruz bırakabilmektedir. Firmamız ise sizi bu kayıplardan kurtarabilmek adına hızlı satış sistemleri konusundaki yatırımını arttırdı ve uzman ekibimizle birlikte bulut servisli satış programını geliştirdi. Burada sizlere veri yedeklemeleriyle birlikte olası kayıpların önüne geçebilme imkanı sunmaktayız.

Bulut Servisli Satış Programı Özellikleri

  • Sadece ürün barkodu okutarak hızlı bir biçimde satış işlemi tanımlayabilmektesiniz.
  • Elektronik terazide tartılan ürünlere oluşuturulan barkod aracılığıyla hızlı bir biçimde fiyat hesaplaması gerçekleştirebilmektedir ve bu konuda size düşen bir görev bulunmamaktadır.
  • Satışlarınızı gerçekleştirdiğiniz an itibariyle yine seri bir şekilde fiş ya da fatura oluşturabilme şansına sahip olmaktasınız.
  • Birden fazla müşteriyi aynı anda işleme alabilmekte ya da müşteri işlemini dondurabilmektesiniz.
  • Birden fazla ödeme yöntemini bir arada kullanabilmektesiniz. Örnek vermek gerekirse bir kısmını nakit bir kısmını kredi kartıyla olacak bir biçimde. Başka bir örnekle ise alman usülü ödeme yapmak isteyen müşterilerinize de istediği hizmeti sunabilmektesiniz.
  • Dokunmatik ekranlı cihazlarla entegre çalışabilmektedir. Dokunmatik ekranlı bilgisayar kullanımı sizlere tuşlama işlemine gerek kalmadan hizmet sunabileceğinden ötürü çok daha hızlı bir süreç işleyişine sebep olmaktadır.

Bulut Servisli Satış Programının Avantajları

  • Veri işleme, veri akışı ve verdi çıktısı alabilme işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.
  • Hesaplamalardaki hataları yazılımın gücünü kullanarak sıfıra indirerek sizi olası kayıplardan korumaktadır.
  • Satış hızında gözle görülebilir derece yüksek bir artış gerçekleştirmektedir.
  • İstediğiniz her türlü raporu anlık olarak inceleyebilmenize olanak sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Barkodlu Ürün Takibi başlıklı makalemizde barkod takip sistemi, barkodlu stok takip ve barkodlu ürün takibi hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Kapalı Çarşı Mağaza Barkod Sistemi

Kapalı Çarşı Mağaza Barkod Sistemi Kapalı Çarşı Mağaza Barkod SistemiMağaza Barkod Sistemi sanayideki ve üretimdeki …

Hemen TIKLA-ÇAĞRI!
0850 644 25 22
Hemen TIKLA!
Teklif Al