Beach Uygulaması

Beach Uygulaması

Beach Uygulaması otellerde uygulanan beach uygulamaları, özellikle yazılım konusunda pek çok ihtiyaç yaratmaktadır. Nar10 ERP sistemi sayesinde bu konuya dair geniş açılarda çözümler sunulmakta ve hepsini de kendi içinde kullanmaktayız. Alanında uzman bir ekiple hazırlanan yazılımlar sayesinde geleceğin çözümlerini ayağınıza getiriyoruz. Pek çok otel işletmesinde yapılacak olan işlemlerde, satış işlemlerinden tutun da oda organizasyonlarına, gelir raporlamalarını ve prim işlemlerine varıncaya kadar hızlı ve güvenilir bir şekilde sistemsel olarak organize edilen yazılımlar, tercihlerin en etkili halini ön plana çıkaracak türden olacaktır.

Nar10 yazılım sistemleri sayesinde, otelleriniz için özellikle planlama sistemi yapabilirsiniz. Beach bölgelerindeki ihtiyaçlar, bar ihtiyaçları, haftalık ve aylık düzenlenen sistemler ve çalışmalara dair detaylı analizler yapabilir ve not tutarak kendinizle ilgili bütün seçenekleri ön plana çıkarabilirsiniz. Bu süreçlerin tamamında karşınıza çıkarılan her bir aşamayı ve beklentiyi çok daha etkili ve estetik şekillerde kullanabilir ve organizasyonları da aynı şekilde yürütebilirsiniz. Otel Qr Sistemi

Otel BeachMüşteri Takip

Müşterilerinizin bakiyelerinden tutun da sisteme eklenecek olan ne var ise hepsini tek bir otomasyon yazılımı sayesinde kullanabilir ve entegrasyon yapabilirsiniz. Müşterilerinizin son bakiyelerini görmek açısından bünyenizde tanımlı olan bütün müşterilerinize bu yazılım aracılığıyla kolaylıkla erişebilir ve ulaşmaya başlayabilirsiniz. Günlük, aylık ya da haftalık olarak müşterilerinizle iletişim kurabileceğiniz ve bakiyelerini entegre bir şekilde kontrol edebileceğiniz bu uygulama sayesinde hem bar, hem de beach için ihtiyaç duyduğunuz bütün satış işlemlerinizi tek bir tıklama ile merkezi bir sistem üzerinden kullanabilirsiniz.

Otel Takip

Ayrıcalıklı bir kullanım sayesinde karşınıza çıkacak olan ne kadar farklı ve etkili çözüm var ise hepsini kendi içinizde değerlendirebilir ve ilerletmeye başlayabilirsiniz. Rezervasyon Listesinden verdiğiniz tarihler arasındaki rezervasyonların durumlarını baz alarak detaylandırılmış rapor listesini çekebilir ve renklendirme sistemiyle ilk bakışta rezervasyonların durumlarını kolayca anlayabilirsiniz. Raporlarınızı her rapor sütunundan detaylı olarak filtrelendirebilir, ilgili raporlarınızı isterseniz de excel formatında kaydederek alabilirsiniz.

Kasa işlemlerinde de ilgili müşterinin almış olduğu hizmet ödemesi noktasında, NAKİT, VISA, Ödenmez, Oda Kredi ödeme tercihi yapılırken, isteğe bağlı olarak ödemenin bir kısmı nakit, bir kısmı oda kredi, bir kısmı Euro, bir kısmı TL vb. ödeme isteklerini kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Gelir gider işlemlerinde ise kasa girişine yapılan kasa hareketliliğinin kontrolünü tek ekran üzerinden, kolayca kontrol edebilir, kasa giriş ve çıkış hareketlerini, avansa hareketlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

NAR10 ERP yazılım sisteminde gerçekleştirdiğiniz kasa hareketlerinin tamamını, en detaylı şekilde gördüğünüz ve aynı zamanda kasa hareketleri içerisinde detaylı filtreleme yaparak, istediğiniz sonuçlara ulaşabildiğiniz bir raporlama bölümüdür. Bu sayede kolaylıkla ihtiyaçlarınıza dönük bir hizmete ulaşabilir ve kalitenin tam anlamıyla büyüdüğünü buradan da görebilir ve ilerletmeye başlayabilirsiniz.

Bizim önerimiz, biraz daha süreç olarak aktif bir çalışmaya imza atmanız üzerine olacaktır. Bu konuda güncel teknik destek hizmetlerini tek bir tıklama ile alabilir ve detayların tamamına tek bir tıklama ile ulaşmaya başlayabilirsiniz. Alternatif seçimler ve daha fazlası için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır. Zaman kaybetmeyin ve çözümleri de kendi içinde değerlendirmeye başlayın.