BARKODLU STOK PROGRAMI

Bugüne Kadar 3500 + firmayı barkod sistemi‘yle tanıştırdık, (Mağaza, Market, Kırtasiye, Ambar, Nalbur, Pabuç, Şarküteri, Manav, Pastane, Bujiteri Suratlarca Montaj) gerçekleştirdik. 15 Senelik saha çalışması sonucu en basit ve en işlevli yazılımları siz değerli müşterilerimize sunduk.

Stok takip programı‘nda bir hayli karışıklığı en aza indirdik, Kasiyer Takibi, Ebeveyn Kullanımı, Geniş Raporlama, Hepsi Oldukça Kolay…

Hemen Başlayın 1 Ayda Sistem Maliyetini amorti edin.
Çöpe Atacak Paranız Yok ise Doğru yerdesiniz…Unutmayın Program 1 Kere Alınır.

 

Stok Programı

Barkodlu Satış Çok Önemli bir Konudur. Program Alırken Dikkat Etmeniz Gereken En Önemli Unsur Firma Geçmişi Ve Referanslarıdır. Bir işletmeniz var Stok takip programı alacaksınız Diyelim ki 300 Liraya bir program aldınız ve sisteminizi çalıştırdınız 3 ay sonra bilgisayarınıza virüs bulaştı ve programın baştan yüklenmesi gerekecek bunun için satıcı ile irtibat kurmanız gerekmektedir.

Barkodlu stok Lisanslı programları müşteriler kendileri kuramazlar. Ve doğal olarak 300 Liraya aldığınız bir hizmetin İleri dönemlerde İnsan Gücü ile orantılı olarak ücretsiz yapılamayacağı aşikardır. Bu Durumları aşabilmeniz için firmanın tarihçesi, yaptığı işler ve müşteri memnuniyeti önemlidir. Naron Bilişim olarak 1980 yılından bu yana binlerce mağaza, market, süpermarket, tekel, şarküteri, manav, kasap, depo kurulumu yaptık. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

 

Barkod Sistemin kod ya da  çizgi gibi farklı görsel özelliklerin makineler tarafından okunabilmesi için çeşitli kodlamalar yapılmasıdır. Barkodlu stok Günümüzde barkod okuyucu makinelerin hassas hale gelmesi ve çok küçük barkodları hatasız şekilde okuyabilmeleri barkod sisteminin ne kadar geliştiğinin göstergesidir.

Barkod bilgisayarlara kolay şekilde veri girişi sağladığı için pek çok işletme tarafından tercih edilir. Satışı yapılacak ürünün kolay okutulmasının ardından ürünün fiyatı, türü, stok bilgisi ve diğer durumları açık şekilde gözlemlenebilmektedir. Bu yüzden satışı yapılan ürünlerin stoklarda ne kadar kaldığı gibi temel bilgiler net şekilde barkod sistemi kullanan işletmelerde görülmektedir.

İşletmeleri için uygun olan barkod sistemini seçmeleri ürünleri kolay şekilde takip edebilmek adına büyük bir katkı sağlayacaktır. Aynı zamanda müşterileriniz de işlemleri hızlı bir şekilde bitirildiği için yanınızdan çok daha mutlu ve memnun bir biçimde ayrılmalarını sağlayacaktır.

Bunada Göz Atabilirsiniz  Barkod Okutma

qr kod yazilim sistemi scaled

Barkodlu Stok Ne İşe Yarar ?

Barkodlu stok, bir işletmenin stok yönetim sürecini otomatikleştirmesine ve verimliliğini artırmasına yardımcı olan bir sistemdir. Barkodlu stok sistemi, ürünlerin depolama, envanter takibi, satış ve satın alma işlemleri ile ilgili tüm bilgileri otomatik olarak kaydederek, işletmelerin stoklarını daha hızlı ve doğru bir şekilde yönetmelerine olanak tanır.

Barkodlu stok sistemi sayesinde işletmeler, ürünlerinin her birine benzersiz bir barkod numarası atayarak, ürünlerin kayıtlarını tutabilirler. Ürünlerin depolandığı rafların da barkodlu olması, stok yönetiminin daha da kolaylaşmasını sağlar. Örneğin, bir ürün satıldığında, satış noktasındaki barkod okuyucu cihazı ile ürünün barkodu okunarak, ürünün satışı yapıldığına dair kayıt otomatik olarak güncellenir ve stoktan düşülür. Bu sayede, işletmeler, manuel olarak envanter takibi yapmak zorunda kalmazlar ve insan hatası riski de azaltılmış olur.

Barkodlu stok sistemi, işletmelerin stoklarını daha iyi yönetmelerine ve envanterlerindeki ürünlerin takibini daha etkin bir şekilde yapmalarına olanak tanır. Ayrıca, ürünlerin daha hızlı satılmasını sağlayarak, işletmelerin karlılığını artırır.

Regenerate response

qr kod 000 scaled