fbpx

Aydın Barkod Sistemi

Narbarkod, Narplus yazılım teknolojisi ile yürüdüğü yolda önüne çıkan her boşluğu hızlı bir şekilde gidererek kullanıcı deneyimini bütün işletmeler için anlaşılır hale getirip, ürünlerini kayda değer bir fiyatta tutarak binlerce müşteriye ev sahipliği ediyor. 

Aydın barkod sistemi sektörün en eski firmalarından olan ve halen en iyisi olmak için çalışan yazılımcı, müşteri temsilcisi, canlı destek kadrosuyla mağaza programı, stok satış programı, barkodlu satış programı ve bünyesinde barındırdığı bu tür sistem yazılımlarıyla kaliteden ödün vermeyen 3500+ firmaya satışıyla rekor kırmaya devam eden bir yolda yürümektedir. Amacımız Türkiye’de otomasyon ağının en iyi şekilde nasıl oluştuğunu kanıtlayıp veri analizlerini, ürün durumlarını, cari problemleri en hızlı şekilde gidermektir.

1000 lerce referans, binlerce mutlu müşteri Burdur Barkod sistemi fiyatları ve kurulum için bizi 0850 644 25 22 – 0552 231 66 67 numaralardan arayabilirsiniz. Otomasyon sistemini bizim ile keşfedin…

Bir önceki yazımız olan Burdur Barkod Sistemi başlıklı makalemizde burdur barkod programı, burdur depo takip sistemi ve burdur mağaza yazılımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Ürün Takip Sistemi (ÜTS)

ÜTS NEDİR? Ürün Takip Sistemi (ÜTS) Projesi: Ülkemizde üretilen veya ithal edilen tüm tıbbi cihazların …

X