Anasayfa / Haberler / YouTube arka planda çalışsın!

YouTube arka planda çalışsın!

YouTube arka planda çalışsın!

Telefonda YouTube üzerinden müzik dinleyenlerin ortak derdi, telefonu yanlışlıkla kilitleyip veya uygulamadan çıkıp, müziği yarıda kesmek.

YouTube, bu şekilde, videoları izlemeden müzik dinlemek istediğimizi biliyor ve bu yüzden böyle bir işlevi sadece YouTube Red üyelerine sunuyor. Ancak bir The Verge’den yazar Vlad Savov, Android ve iOS için yeni bir yöntem keşfetti.

İki platform için de çözüm, YouTube uygulaması yerine web tarayıcınızı kullanmanız. Android’de Chrome’u kullanarak youtube.com’u açın ve Chrome’un sağ üstteki menü düğmesine dokunarak “Masaüstü siteyi ise” seçeneğini işaretleyin. Artık video çalarken uzaklaştığınızda video duraklayacak, ancak uyarı menüsünden devam ettirebileceksiniz.

iOS’ta ise farklı bir web tarayıcısını, Dolphin’i indirmeniz gerekiyor. Bundan sonra yapmanız gerekenler Android’deki gibi. Dolphin’de YouTube’u açın ve videoyu çalmaya başlayın. Dolphin’den çıktığınızda iOS Control Center’ı kullanarak videoyu tekrar başlatın.

Önceki HaberSahte iPhone X’in Ön Kamera Çıkıntısı da Sahte  

Kaynak : http://www.chip.com.tr/haber/youtube-telefonda-muzigi-arka-planda-calsin_72353.html

Bir önceki yazımız olan Chrome kullananlara ESET koruması başlıklı makalemizde eset, google chrome ve internet hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız