Anasayfa / Haberler / WhatsApp’a ileti silme işlevi geldi

WhatsApp’a ileti silme işlevi geldi

WhatsApp'a ileti silme işlevi geldi

WhatsApp, henüz bu ayın başlarında canlı konum izleme işlevini hizmete açmıştı. Şirket şimdi ise çok istenen bir başka işlevi, iletileri silme işlevini kullanıma sunuyor.

İletileri silme işlevine erişmek için yolladığınız iletiye uzun değmeniz yeterli. Bunu yaptığınızda karşınıza “Benim için sil” ve “Herkes için sil” alternatifleri geliyor. İlk alternatif, isminden de anlaşılacağı üzere iletiyi yalnızca sizin makinenizden siliyor. İkinci alternatif ise iletiyi akdikeninin aygıtından da siliyor, ancak burada bazı kısıtlamalar var. Öncelikle “herkes için sil” işlevi, yalnızca iletiyi yolladıktan 7 dakika sonrasına kadar çalışıyor. Bu müddet dolduğunda alternatif ortadan kayboluyor. Bunun yanında iletiyi silme teşebbüsünün galibiyetli olup olmadığını bilemiyorsunuz. Başka Bir Deyişle iletinin karşı tarafta okunmuş olma olasılığı var.

Yeni işlev, tüm WhatsApp kullanıcılarına dağıtılmaya başlandı. İşlevi görebilmek için WhatsApp’ı en son versiyona aktüellediğinizden emin olun.

Evvelki HaberBMW, özerk tasarıları hakkında ayrıntıya girdi… Sonraki HaberApple, Kablosuz Gelecek İçin Bir İşletme Satın Aldı

Kaynak : http://www.chip.com.tr/haber/whatsappa-mesaj-silme-islevi-geldi_72433.html

Bir önceki yazımız olan Galaxy S9, geride kalmayacak! başlıklı makalemizde galaxy s9, samsung-galaxy-s9 ve yapay zeka hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Neffos, çerçevesiz ekranlı bir canavarla geliyor!

Henüz model ismi emin olmayan ancak teknik özellikleriyle beraber tasarımı sızdırılan yeni uslu telefon, ilk …

Telefonunuzu Bırakın Biz Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Telefon (gerekli)

İşletme Türü (gerekli)

Mesajınız